Liofilizat ZUPA GULASZOWA 80g (na porcję 500g, 310 kcal), 5902768107296

chwilowy brak towaru

  • Producent: Lyo Food
  • Kategoria: Dania gotowe
  • Rodzaj: danie mięsne

LyoFood Zupa gulaszowa 500 g to klasyczne danie węgierskie, które rozgrzewa i daje mocny zastrzyk energii do kolejnych wyzwań.

Zupa zgodnie z klasyczną recepturą posiada kruche kawałki wieprzowiny, duszone w pure z pomidorów i warzyw, czerwoną paprykę, fasolę jaś, a także naturalne przyprawy, które uwodzą swym aromatem.

100% naturalnych elementów

Wszystkie posiłki Lyofood przygotowywane są wyłączenie z naturalnych części, bez sztucznych dodatków i szkodliwych dla zdrowia konserwantów. Firma może poszczycić się ponadto tym, że zioła i przyprawy użytkowane do produkcji żywności liofilizowanej pochodzą z jego własnych plantacji.

Owoce i warzywa są dostarczane poprzez zaufanych rolników i hodowców i podlegają skrupulatnej kontroli, wszystko z myślą o zapewnieniu najwyższych standardów jakości.

Tajemnica wybornego smaku

Sekretem genialnego smaku posiłków Lyofood są najwyższej jakości i specyficzna technika, która polega na przyrządzaniu potraw bezpośrednio przed procesem liofilizacji. Dzięki tej prostej metodzie posiłki Lyofood mają naturalny smak i aromat oraz wyglądają jak domowe jedzenie.

Bezpieczeństwo i kontrola

W trosce o zdrowie Klientów posiłki Lyfood są aż dwukrotnie badane w laboratorium, pierwszy raz po przyrządzeniu, drugi raz po zakończeniu cyklu liofilizacji.

Pożywne i zdrowe

Posiłki Lyofood są produkowane typowo z myślą o sportowcach, podróżnikach i uczestnikach ekspedycji, którzy poddawani są długofalowemu wysiłkowi fizycznemu i psychicznemu.

Dlatego posiłki liofilizowane to najczęściej dania wysokokaloryczne, o wysokiej gęstości energetycznej i obfitej zawartości minerałów i witamin

Dania są nieprzeciętnie zbilansowane i zawierają komponenty odżywcze konieczne do zachowania stosownej energii i motywacji.

Lekkie i ergonomiczne opakowanie

Najważniejszymi zaletami liofilizatów Lyofood są łatwość i prędkość przyrządzania i niewiele znaczący ciężar, dzięki czemu w podróż na koniec świata możemy wziąć nasze ulubiony obiad, pakiet śniadaniowy albo deser. Każde danie można przygotować bezpośrednio w opakowaniu.

starczy zalać zawartość opakowania gorącą wodą, wymieszać, szczelnie zamknąć i odczekać kilka minut.

Długi termin ważności

w trakcie cyklu liofilizacji z żywności usuwana jest woda, wilgoć zostaje zredukowana jedynie do 2%, co uniemożliwia rozwój mikroorganizmów. Dzięki temu posiłki Lyofood mogą być przechowywane choćby poprzez 3 lata, zachowując swój smak, wartości odżywcze i aromat.

Opakowania posiłków Lyofood są szczelnie zamykane i zawierają pochłaniacze tlenu, które bronią żywność przed utlenianiem i zepsuciem.

Nagrody i sukcesy marki Lyofood

W 2013 roku liofilizaty producenta LyoFood otrzymały nagrodę The Gold OutDoor INDUSTRY AWARD, najbardziej prestiżowe wyróżnienie w branży, przyznawane za wybitne osiągnięcia jakościowe, nowoczesne i projektowe.

Międzynarodowe jury składające się z wybitnych eksportów wybiera corocznie nowoczesne produkty z branży sportowo-outdoorowej. W 2014 roku dania Lyofood otrzymały to zaszczytne wyróżnienie potwierdzając tym samym niekwestionowaną pozycję lidera rynku liofilizatów.

Smak, jakość oraz nowoczesność dań Lyofood docenił takżę niemiecki Outdoor Magazin, który w 2015 roku polskiemu producentowi przyznał nagrodę Outdoor Editors’ Choice.

Wybierane przez uwielbianych sportowców

Liofilizaty Lyofood doceniło już wielu sportowców i podróżników światowej sławy, którzy z dużą satysfakcją używają ich podczas wypraw ekstremalnych i podróży.