Beautifly B-Shine Ocena produktu:

od 1499,00 PLN

oszczędzasz do 12%

  • Producent: Beautifly
  • Kategoria: Depilatory
  • Regulacja prędkości: tak
Oferty (3)
Opis produktu

B-Shine to pierwsze tego typu urządzenie do stosowania w domu, przystępne dla każdego. Profesjonalne zabiegi anti-aging, kuracje przeciwtrądzikowe oraz trwała i skuteczna depilacja. To wszystko w jednym progresywnym urządzeniu dla Ciebie.

Lampa HR - Depilacja. Masz dosyć ciągle odrastających włosków, a Twoja skóra nie jest przyjemnie gładka, tylko drapie? Mamy na to rozwiązanie- B-Shine to laser IPL, który produktywnie polikwiduje każdego niechcianego włosa.

Twoja skóra stanie się nareszcie przyjemnie gładka i miękka w dotyku. Lampa SR - Odmładzanie skóry. Chcesz zachować młody i zdrowy wygląd na lata? Wiesz, iż każdego dnia wystawiasz swoją skórę na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych? szczególnie brzemienna w skutkach jest ekspozycja na słońce.

Intensywne opalanie pozostawia z zasady ślady na twarzy czy wycięciu, które nieraz trudno zamaskować makijażem. Terapia laserem B-Shine aktywuje komórki do produkcji kolagenu i elastyny, które pobudzają skórę do szybszej regeneracji.

Lampa AC - Leczenie trądziku. Terapia laserem B- Shine powoduje niszczenie namnażających się bakterii beztlenowych, odpowiedzialnych za powstawanie zmian trądzikowych. Bakterie te są szczególnie wrażliwe na światło IPL, co powoduje, iż laser działa bezpośrednio na przyczyny trądziku i wydajnie go usuwa.

Do wielu części ciała. Przekonaj się jakie to proste! Nasz laser kosmetyczny, oparty jest o technikę E-ipl, która za pomocą wiązki światła, niszczy cebulki włosów, regeneruje skórę i pobudza ją do produkcji kolagenu i elatyny sprawnie leczy uciążliwy trądzik.

Każda z tych funkcji osiągalna jest przez nałożenie optymalnej lampy. Każda z lamp umocniona jest podwójnym filtrem, dla ochrony skóry. Wielofunkcyjny laser kosmetyczny B-Shine, będzie nie tylko gustownym akcesorium,równocześnie niepokaźnym urządzeniem kryjącym potencjał kilku fachowych sprzętów kosmetycznych.

Bezpieczeństwo i profesjonalizm. Wybierz laser kosmetyczny B-shine, który dzięki energii świetlnej zredukuje i stopniowo polikwiduje Twoje największe urodowe koszmary! Potrójna moc, jedno urządzenie! Ci trzeba silnego ujędrnienia skóry, a przy okazji chcesz się pozbyć zbędnego owłosienia? Masz problem z powracającym trądzikiem i nic nie działa? Wiotka skóra i zwiększone pory spędzają Ci sen z powiek? B-Shine; w pakiecie 3 lampy (depilacja, zmarszczki, trądzik); długa żywotność lamp 300 000 strzałów; rozmiar okienka 3.9 cm2; zasilanie sieciowe; czytelny ekran LCD; poręczny i prosty w obsłudze; możliwość zamiany lamp po zużyciu; pokrowiec do przechowywania....

Podobne produkty w kategorii Depilatory