• Producent: Braun
  • Kategoria: Depilatory
  • Regulacja prędkości: tak
  • Sposób depilacji: pęsety
  • Nasadka masująca: tak
  • Rodzaj zasilania: akumulatorowe
  • Kolor: biały, srebrny

najistotniej delikatna depilacja. Braun Silk-epil 7 Wet & Dry jest to łagodny a zarazem najskuteczniejszy sposób na usunięcie nawet najkrótszego owłosienia. Technika Close-Grip z 40 pęsetami eliminuje włoski tak znikome jak ziarnka piasku co powoduje, iż skóra jest niesamowicie delikatna i to uczucie trwa aż do 4 tygodni.

postępowa metoda złuszczania i peelignu zniża ilość wrastających włosków. Technika soniczna do peelingu od Braun'a dostarcza do skóry 3000 złuszczających mikro-drgań na minutę. Dzięki zastosowaniu nowych włókien o wysokich osiągach główka szczoteczki pracuje 6x wydajniej od wykorzystywania ręcznego peelingu.

usuwa martwy naskórek i zniża dyskomfort wrastających włosków. Efektem jest niesamowicie gładka skóra którą napewno pokochasz! Masz dość czekania aż Twoje włoski urosną na taką długość abyś mogła je pousuwać woskiem? Depilatory Braun Silk-epil potrafią uchwycić choćby najkrótsze włoski (0.5mm).

Wet & Dry Można używać go w trakcie orzeźwiającego prysznica albo gorącej kąpieli żeby depilacja byłą jeszcze bardziej wygodna. Ponadto, w trakcie regularnego wykorzystywania depilacja staje się praktycznie bezbolesna.

Pulsujące energiczne wibracje Pulsujące aktywne wibracje dla uzyskania stanowczo delikatnych doznać. Ruchoma głowica nieprzeciętnie dopasowuje się do twojego ciała. Wybierz swoją szybkość 2 ustawienia prędkości pozwolą zintegrować się do stypu skóry.

Uzupełnienie rutynowej pielęgnacji o ulepszone oczyszczenie twarzy. Specjalna szczotka do twarzy Braun eliminuje makijaż i zanieczyszczenia 6 razy sprawniej niż manualne oczyszczanie. To dzięki mikro-drganiom Twoja skóra jest lepsza i pełna blasku.

Jest w 100% wodoodporny co umożliwia komfortowe używanie go podczas gorących kąpieli i orzeźwiającego prysznica.

Podobne produkty w kategorii Depilatory