Braun PL 3012 Ocena produktu:

od 849,00 PLN

oszczędzasz do 19%

  • Producent: Braun
  • Kategoria: Depilatory
  • Regulacja prędkości: tak
  • Nasadka masująca: nie
  • Rodzaj zasilania: sieciowe
  • Kolor: biały
Oferty (5)
Opis produktu

Braun Silk.expert Pro 3 Bezpieczne, skuteczne i trwałe likwidowanie włosków*. Sugerowany poprzez Skin Health Alliance. Urządzenie otrzymało akredytację, jako bezpieczne dla skóry, wiodącej, międzynarodowej organizacji współpracującej z dermatologami i naukowcami.

Najbezpieczniejsze urządzenie IPL dzięki technice SensoAdaptTM*. Odcień skóry nie jest taki sam na całym ciele, dlatego czujka SensoAdapt TM (z ochroną przed UV) przez cały czas odczytuje koloryt skóry i dostosowuje intensywność światła tak, aby zapewnić bezpieczne, produktywne i trwałe eliminowanie widocznych włosków.

* Z tej samej technice korzysta Cyden. Dwukrotnie szybsze zabiegi Ci trzeba tylko 9 minut, żeby wydepilować obie nogi przy najniższej mocy działania urządzenia. W trybie płynnym urządzenie emituje więcej impulsów, co przyspiesza zabieg i jest nadzwyczajnym rozwiązaniem w sytuacji dużych obszarów ciała.

Tryb punktowy zapewnia bardziej dokładne działanie na mniejszych i wrażliwych obszarach. Delikatny dla Twojej skóry Urządzenie działa na dwóch poziomach intensywności, tryb delikatny jest perfekcyjny dla początkujących.

Urządzenie można używać jeszcze do twarzy. 300 000 impulsów. 3 poziomy intensywności 300 000 impulsów (+20% w porównaniu z poprzednim Silk·expert 3) starczy na 16 lat zabiegów. Dzięki trzem poziomom intensywności, urządzenie dopasowuje światło do odcienia skóry.

Planuj i obserwuj swoje zabiegi Aplikacja Braun Silk·expert Pro działa intuicyjnie i śledzi postępy, aby zapewnić nieprzeciętne rezultaty zabiegów. Pokazuje dodatkowo, w jaki sposób działa czujka odcienia skóry SensoAdapt TM.

zobacz, czy IPL jest trafny dla Ciebie: IPL działa najskuteczniej u osób o jasnej i przeciętnej karnacji, z włosami w kolorze od naturalnego blondu po ciemny brąz i czerń. IPL działa najmniej skutecznie na włosach nad wyraz jasnych, rudych, siwych lub białych w związku z mniejszą ilością pochłaniającej światło melaniny....

Podobne produkty w kategorii Depilatory