Braun SES 9995

chwilowy brak towaru

  • Producent: Braun
  • Kategoria: Depilatory
  • Regulacja prędkości: tak

Beauty Set 9. Pakiet podstawowy do depilacji, złuszczania i oczyszczania - gładka i efektowna skóra od stóp do głów. Praktycznie zaprojektowany i skonstruowany, aby służył poprzez 7 lat. Przy regularnym wykorzystywaniu, depilacja jest praktycznie bezbolesna.

pokazujemy zestaw deluxe najmocniej wytworny zestaw firmy Braun zagwarantuje gładką skórę na całym ciele. Może być użytkowany na twarzy, nogach i we wrażliwych miejscach. Postępując zgodnie z naszymi zaleceniami dotyczącymi złuszczania, depilacji, golenia i oczyszczania, możesz radować się bezbłędną skórą.

perfekcyjnie gładka skóra od stóp do głów. Krok 1: Złuszczanie i masaż 2 szczoteczki do złuszczania usuwają szorstki, martwy naskórek nawet dziewięciokrotnie sprawniej niż ręczna eksfoliacja. Szczotka do masażu zagwarantuje efekt głębokiego odprężenia skóry, poprawiając jej wygląd iprzez pobudzenie lepszego przepływu krwi.

Krok 2: Golenie i przycinanie Delikatnie i bezboleśnie eliminuje włosy z wrażliwych miejsc, np. Pod pachami i na linii bikini. Krok 3: Depilacja Mniejszy nacisk na skórę dzięki technice SensoSmart™ powoduje, że depilacja jest produktywniejsza.

Szybką i dokładną depilację zagwarantuje o 25% więcej pęset i o 5% szersza głowica w porównaniu z produktami konkurencji. Włosy usuwane są z cebulkami, co gwarantuje gładką skórę do 4 tygodni. Krok 4: Oczyszczanie W skład zestawu wchodzą 3 szczoteczki do mycia i złuszczania skóry twarzy, oczyszczające ją sześciokrotnie efektywniej aniżeli zwykłe mycie.

Do nakładania kremu ​​albo makijażu służy gąbka Beauty. Skóra gładka jak po wizycie w salonie technologia MicroGrip pozwala na pozbycie się włosków czterokrotnie krótszych aniżeli te, które można wyeliminować woskiem.

Na mokro i na sucho Urządzenie umożliwia bardziej wygodną depilację w wannie albo pod prysznicem. Przy regularnym użytkowaniu, depilacja jest praktycznie bezbolesna. 100-procentowa wodoodporność przystępne czyszczenie pod bieżącą wodą.

Bezprzewodowe działanie Do 50 minut działania depilatora na baterii. Gromadzi 2 baterie AA do FaceSpa....

Podobne produkty w kategorii Depilatory