Panasonic ES-EL2A Ocena produktu:

od 297,00 PLN

  • Producent: Panasonic
  • Kategoria: Depilatory
  • Regulacja prędkości: tak
Oferty (5)
Opis produktu

ES-EL2A Gładsza z każdym pociągnięciem Dwa razy więcej dysków Dlaczego masz używać jednego dysku, skoro możesz posiadać dwa? W naszym systemie Double Disc System drugi dysk chwyta wszystkie włosy, których nie złapał pierwszy.

A efekty? Depilator eliminuje więcej włosów przy mniejszym wysiłku użytkownika. Ustaw swoją szybkość Czasem chcesz depilować włosy szybciej, a kiedy indziej wolisz robić to wolniej. Właśnie dlatego w depilatorach serii ES można przełączać trzy szybkości, dobierając tę, która najlepiej nadaje się do poszczególnych części ciała.

A ponieważ wystarczy w tym celu dotknąć przycisku, śliskie, namydlone dłonie dodatkowo nie będą stanowić problemu. Szerokość to gładkość rozmiar ma znaczenie. Właśnie dlatego wyposażyliśmy depilatory kolekcji EL w głowicę o 30%* szerszą w sytuacji tradycyjnych urządzeń.

Oznacza to,mieści się na niej 60 pęset. A więcej pęset to więcej perfekcyjnie gładziutkiej, wolnej od pozostałości włosów skóry po każdym pociągnięciu. * W porównaniu z klasycznymi depilatorami Panasonic.

Bądź sprężysta Zaprojektowaliśmy serię EL z myślą o docieraniu do wszelkich tych trudno dostępnych miejsc. Właśnie dlatego urządzenia te zaopatrzone są w sprężystą, obracającą się o 90° głowicę, której zarys dostosowuje się do Twojego ciała, co pozwala na depilację przy samej skórze.

na skutek czego uzyskujesz gładkość bez wysiłku. Wypróbuj na mokro albo na sucho Ponieważ urządzenia linii EL są w pełni wodoodporne, można używać ich w kąpieli, łatwo usuwając włosy dzięki zmiękczeniu skóry ciepłą wodą.

równie przyjemnie likwiduje się je pod prysznicem, korzystając z odrobiny pieniącego się żelu. Jeśli natomiast nie masz akurat czasu na kąpiel albo prysznic, należycie możesz wykorzystać depilatora na sucho. Delikatniej, szybciej, gładziej Uzyskaj trwałą gładkość dzięki 3-elementowemu zestawowi obejmującemu wielofunkcyjną głowicę do depilacji nóg i rąk, funkcjonalny pokrowiec, a także szczoteczkę do czyszczenia....

Podobne produkty w kategorii Depilatory