Philips BRE 245 Ocena produktu:

od 139,00 PLN

oszczędzasz do 13%

  • Producent: Philips
  • Kategoria: Depilatory
  • Regulacja prędkości: tak
  • Nasadka masująca: nie
  • Rodzaj zasilania: sieciowe
  • Kolor: biały
Oferty (5)
Opis produktu

Kompaktowy i komfortowy Philips Satinelle Essential BRE245/00 to kompaktowy depilator zasilany sieciowo. Philips Satinelle zapewnia gładkość skóry na nogach na mnóstwo tygodni. Delikatnie eliminuje włoski, o długości nawet 0,5 mm, wraz z cebulkami.

2 ustawienia szybkości pozwalają wychwytywać jednocześnie cieńsze, jak i grubsze włosy, co gwarantuje bardziej spersonalizowane usuwanie włosów. Zaokrąglony zarys idealnie mieści się w rąk i gwarantuje wygodne golenie.

na dodatek idealnie wygląda. Depilator jest wyekwipowany w głowicę depilującą z możliwością mycia. Głowicę można odłączyć i wyczyścić pod bieżącą wodą, co upraszcza zachowanie higieny. Eliminuje włoski wraz z cebulkami staranny system depilacji pozostawia skórę gładką i wolną od włosków przez sporo tygodni.

Tryb Pracy Philips Satinelle Essential BRE245/00 ma 2 ustawienia szybkości pozwalają wychwytywać jednocześnie cieńsze, jak i grubsze włosy. Ergonomiczny, odkształcony uchwyt zagwarantuje komfortową obsługę Zaokrąglony zarys depilatora Philips Satinelle Essential BRE245/00 znakomicie gromadzi się w rąk i zapewnia komfortowe golenie.

Nie ograniczaj się kablem, ten model działa jeszcze bezprzewodowo. Głowica depilująca z możliwością mycia zapewnia higieniczne i nieskomplikowane czyszczenie Depilator Philips Satinelle Essential BRE245/00 jest zaopatrzony w głowicę depilującą z możliwością mycia.

Głowicę można odłączyć i wyczyścić pod bieżącą wodą, co upraszcza zachowanie higieny. Precyzyjność Głowica goląca i nasadka grzebieniowa dokładne golenie i obszerniejszą delikatność na najróżniejszych obszarach ciała....

Podobne produkty w kategorii Depilatory