Philips BRI 953 Ocena produktu:

od 1699,00 PLN

  • Producent: Philips
  • Kategoria: Depilatory
  • Regulacja prędkości: tak
  • Sposób depilacji: świetlna
  • Rodzaj zasilania: sieciowe
  • Kolor: biały
Oferty (6)
Opis produktu

92% redukcji owłosienia po 3 zabiegach**. Zadziwiające efekty Odsetek pań zadowolonych ze zmniejszenia ilości włosów* * Badanie przeprowadzone w Holandii i Austrii z udziałem 46 kobiet po 3 zabiegach pod pachami, w okolicy bikini i na nogach, a także 2 zabiegach na twarzy.

8 powodów, dla których warto wybrać urządzenie Philips Lumea Prestige długookresowy efekt: gładka skóra aż do 6 miesięcy* Szybka: czas zabiegu na obu łydkach to wyłącznie 8,5 min*** sprawna: do 92% redukcji owłosienia już po pierwszych 3 zabiegach** sensor SmartSkin: doradzi najlepsze ustawienie aktywności dla Ciebie wyjątkowe nasadki: zaprojektowane z myślą o rozmaitych obszarach Twojego ciała (precyzyjna, twarz, ciało) Wygoda: zasilanie jednocześnie sieciowe jak i bezprzewodowe Żywotność lampy do 20 lat****: brak ukrytych kosztów Bezpieczna: stworzona we współpracy z dermatologami i ekspertami w dziedzinie skóry * Przy przestrzeganiu zalecanego harmonogramu zabiegów; przeciętna redukcja owłosienia po 12 zabiegach: 78% na łydkach, 64% na okolicach bikini, 65% na obszarach pod pachami; jednostkowe wyniki mogą się różnić.** Przy zasilaniu sieciowym; wyodrębnionie czasu dla najwyższego ustawienia energii; przy przestrzeganiu harmonogramu zabiegów; mierzone na nogach po trzecim zabiegu; efekty mogą być rozmaite u różnorodnych osób.*** Przy zasilaniu sieciowym; wyróznionie czasu dla najwyższego ustawienia energii.**** Obliczono w przypadku użytkowania na dolnej części nóg, w okolicach bikini, pod pachami i na twarzy; żywotność lampy nie powiększa 2-letniej gwarancji producenta Philips.

Jak działa technologia Philips Lumea? Urządzenie Philips Lumea kieruje subtelne impulsy światła do cebulek włosów, poprzez co uniemożliwia ich odrastaniu. Obiektywne badania wykazały szerokie zmniejszenie ilości włosów w ciągu zaledwie czterech zabiegów wykonywanych co dwa tygodnie — dzięki nim skóra stała się gładsza.

Aby utrzymać te wyniki, starczy powtarzać zabiegi co 4–8 tygodni. Nasadka do twarzy.poręczna i staranna zastosowany, ciemnoczerwony filtr zapewnia maksymalne bezpieczeństwo. Nawet, gdy zabieg jest przeprowadzany na tak wrażliwej skórze, jaką jest skóra twarzy.

Nasadka do okolic bikini i pod pachami wspaniała do zabiegów, gdzie wymagana jest precyzja, a miejsca są wrażliwe. Nasadka pomoże zlikwidować zbędne owłosienie z okolic bikini i pod pachami. Nasadka do ciała.

dobrana- dla znakomitych rezultatów Nasadka do ciała szczególnie poprawnie sprawdza się w przypadku depilacji obszernych obszarów ciała, a szerokie okienko sprawia, iż zabieg jest prędki i wygodny. Komfortowe i proste stosowanie - zobacz więcej Krok 1 Przed rozpoczęciem zabiegu należy zapewnić gładkość skóry.

Nogi możesz wydepilować używając maszynki, wosku lub depilatora. Później, gdy włoski przestają odrastać ten krok nie będzie już konieczny. Krok 2 Wybierz najkorzystniejsze ustawienia dla swegoodcienia skóry z czujnikiem SmartSkin.

Krok 3 Przyłóż urządzenie do skóry pod kątem 90º. Gdy włączy się wskaźnik gotowości, naciśnij przycisk błysku. Krok 4 Powoli przesuwaj urządzenie po skórze i wykonuj kolejne błyski. Staraj się wykonywać po jednym błysku na każdym fragmencie skóry.

Stosuj zasadę: jedno miejsce = jeden błysk. Poznaj bliżej Philips Lumea Prestige Czas trwania zabiegu.prędkość działania Philips Lumea Prestige to oszczędność czasu i rewelacyjne efekty.Dzięki dedykowanym nasadkom do poszczególnych partii ciała, depilacja jest jeszcze bardziej efektywna.

Obie łydkimożesz wydepilować w blisko 8,5 minuty*, a gładkie pachy uzyskasz w raptem 1,5 minuty*! * Przy zasilaniu sieciowym; wyznaczonie czasu dla najwyższego ustawienia energii czujka SmartSkin Urządzenie Philips Lumea jest wyposażone w czujnik SmartSkin.

Skorzystaj z niego, by dobrać jak najlepsze ustawienia dla Twojego odcienia skóry.Możesz także w razie potrzeby dokonać manualnej korekty ustawień czujnika. "Czy Philips Lumea to artykuł dla mnie?" Philips Lumea Prestigejest dopasowany do różnych typów skóry i włosów.

Dzięki technice IPL sprawdza się jednocześnie w przypadku włosów o naturalnym odcieniu (ciemny blond, brąz, czarny), a także skóry o różnej barwie (od wyjątkowo jasnej po ciemno brązową). Niewskazane jest używanie urządzenia w przypadku szczególnie ciemnego odcienia skóry*, jak i włosów w kolorze białym, siwym, jasnym blond, a także rudym.

* Mierzone na nogach, po początkowym etapie 4–5 zabiegów; efekty mogą być przeróżne u przeróżnych osób Tryby pracy: przypasuj je do swoich potrzeb Ci trzeba użyć Philips Lumea lub wykorzystać go tylko na śladowej powierzchni ciała? Żaden problem.

Dzięki trybom przesunięcia i błysku i przyłożenia i błysku, przypasujesz go do swoich potrzeb. Urządzenie jest także wyekwipowane w dwa tryby pracy zasilania. Można używać go zarówno bezprzewodowo, jak i konwencjonalnie - podłączając do gniazdka przy pomocy kabla.

Co mówią o Philips Lumea Prestige inni? "Skóra po zabiegu jest w nadzwyczajnej kondycji, nie jest przesuszona, podrażniona i co najważniejsze w porównani do tradycyjnej depilacji odrastające włoski nie wrastają." Mama do sześcianu@mamadoszescianu Sma

Podobne produkty w kategorii Depilatory