Philips BRI 956 Ocena produktu:

od 1949,00 PLN

oszczędzasz do 3%

  • Producent: Philips
  • Kategoria: Depilatory
  • Regulacja prędkości: tak
  • Sposób depilacji: świetlna
  • Rodzaj zasilania: sieciowe
  • Kolor: biały, różowy
Oferty (5)
Opis produktu

produkt Outlet-owy Powód przeceny: • posiada uszkodzenia kosmetyczne: Uszkodzony zaczep jednej z końcówek. • Towar skuteczny technicznie. • produkt profesjonalnie zapakowany i zabezpieczony na czas transportu.

Efekt przygładzonej skóry nawet do 6 miesięcy* Aż do 92% mniej włosków już po 3 zabiegach** Bezpieczna i delikatna depilacjanawet w miejscach wrażliwych sensor SmartSkin - bezpieczna depilacja w domowych warunkach Nasadki przypasowane do wszystkich części ciała Aplikacja IPL ze spersonalizowanymi poradami Jak to działa? Z jedwabiście gładką skórą jesteś gotowa na wszystko, w każdej chwili!

zachwycający wygląd każdego dnia jest dzisiaj prostszy do osiągnięcia. Ci potrzeba zaledwie 12 zabiegów, aby Twoja skóra pozostała gładka nawet przez 6 miesięcy*. 92% włosków mniej Urządzenie Philips Lumea działa sprawnie.

Już po trzecim zabiegu pozbędziesz się aż 92% włosków**. Bezpieczna i delikatna depilacja Została wyprodukowana wspólnie z dermatologami, aby zapewnić bezpieczną i delikatną depilację, a także efekt jedwabiście gładkiej skóry na mnóstwo miesięcy.

Ci potrzebatylko kilku minut Depilacja przy pomocy Philips Lumea jest nie tylko efektywna, ale co tak samo ważne, trwa szczególnie krótko. Zabieg na obie łydki trwa tylko 8,5 minuty***, a gładkie pachy zyskasz w zaledwie 1,5 minuty.

czujka SmartSkin Urządzenie wyekwipowane jest w czujnik SmartSkin, który lokalizuje odcień skóry, usprawniając Ci dobór poziomu intensywności zabiegu. W razie zapotrzebowania, możesz także dokonać manualnej korekty ustawień czujnika.

Poznaj nasadki Nasadka do okolic bikini tworzona z myślą o grubszych włoskach Dodatkowy transparentny filtr gwarantuje higienę i delikatność zabiegu.Dzięki mniejszemu okienku (3 cm2) nasadka skupia tę samą wiązkę światła na mniejszej powierzchni, efektywniej oddziałując na grubsze włoski okolic bikini.

Nasadka do ciała Szybka depilacja znacznych obszarów świetnie sprawdza się w przypadku depilacji dużych obszarów ciała (np. Nóg).szerokie okienko (4.1 cm2) pokrywa pokaźniejszą powierzchnię, a wklęsła konstrukcja lepiej dopasowuje się do ciała.

dzięki czemu zabieg jest szybki i wygodny. Nasadka do pach Wypukła, perfekcyjnie przylegająca Mniejsze okienko (3 cm2) i wypukły kształt zostały zaprojektowane z myślą o delikatnych obszarach pod pachami.

Nasadka do twarzy Podwójny filtr, pełne bezpieczeństwo Ciemnoczerwony filtr stanowi dopełniającą ochronę dla delikatnej skóry twarzy.Płaskie okienko (2 cm2) nadaje się do starannej depilacji obszaru nad górną wargą, w okolicy podbródka i linii szczęki.

Delikatna i skuteczna depilacja twarzy. AplikacjaPhilips Lumea IPL na smartfona Ściągnij aplikację Philips Lumea IPL na swój smartfon. Pomoże Ci stworzyć spersonalizowany harmonogram depilacji dla każdego obszaru ciała.

Przypomni Ci, kiedy powinnaś wykonać kolejny zabieg na daną część ciała oraz wyświetli porady, jak osiągnąć gładką skórę na dłużej. Porównanie produktów BRI956/0...

Podobne produkty w kategorii Depilatory