Rio Beauty LAHR2

chwilowy brak towaru

  • Producent: Rio Beauty
  • Kategoria: Depilatory
  • Regulacja prędkości: tak
  • Rodzaj zasilania: sieciowe
  • Kolor: biały

BESTSELLEROWY Laser firmy RIO. RIO BEAUTY Laser na pojedyncze włosy Celebrity Salon Laser. Jedynie laser wydajnie włos. Teraz możesz pousuwać zbędne owłosienie bez wykorzystania żadnych dodatkowych chemicznych związków ani uczucia bólu.

Laser angielskiej marki RIO działa przez wysyłanie wiązki światła o mocnej długości fali, 808 nm, i niszczenie komórek odpowiedzialnych za wzrost włosów. Struktury zawierające melaninę będą absorbować energię lasera o tej długości fali.

Dlategomożliwe jest namierzanie mieszka włosa bez wpływu na otaczającą go skórę.Urządzenie RIO wykorzystuje najnowszą, bezpieczną w zaimplementowaniu technikę laserową. RIO Celebrity Salon Laser pracuje w trybie usuwania pojedynczych włosów w klika sekund.

technologia laserowa Celebrity Salon Laser jest rewelacyjna do usuwania pojedynczych włosów na twarzy, nogach, ramionach, okolicach bikini i pach. Laser RIO może być używany w przypadku skóry wrażliwej. Rio Celebrity Salon Laser.

opatentowane urządzenie do stosowania domowego. Laser emituje stałą, niezużywalną wiązkę skanującą. Co oznacza, iż z jego stosowaniem nie wiążą się żadne uzupełniające koszty w przyszłości, jak to jest z urządzeniami IPL przy podmianie lamp na świeże po wyczerpaniu liczby błyśnięć.

jedynie laser pozwoli na stałe zlikwidować zbędne owłosienie, co akcentuje go od maszyn IPL, które „usypiają" włosy i po zaprzestaniu zabiegów IPL, włosy odrastają na nowo. Skorzystaj z mistrzowskiej technice w domowym zaciszu już dziś.

Już dziś skorzystaj z fachowego zabiegu we własnym domu. Laser diodowy ze stałą, niezużywalną wiązką Bezpośrednie, staranne działanie na pojedynczy włos Regulacja mocy: 5 poziomów Długość fali: 808 nm; produkt klasy I, posiada laser klasy 3B Zabieg nie wymaga użycia okularów ochronnych.

artykuł posiada wewnętrzne zabezpieczenia. Wielopoziomowy system zabezpieczeń: kluczyk, kod bezpieczeństwa, wyłącznik czasowy, sensor cieplny, czujniki dotykowe skóry (czujniki skóry na rękojeści, zapewniają, iż naświetlanie będzie odbywać się wyłącznie wtedy gdy rękojeść dobrze przylega do skóry) Napięcie: 220 V Opakowanie: użyteczna walizeczka szczegółowa instrukcja obsługi w j.

polskim Energia świetlna wchłonięta poprzez pigment sprawia prędkie podgrzanie mieszka włosa. Gorąco niszczy komórki (brodawkę) odpowiedzialną za wzrost włosa i jeżeli uzyska się odpowiednie podgrzanie, mieszek pozostaje na stałe zniszczony.

wynikiem jest permanentna redukcja wzrostu włosów. By osiągnąć permanentną redukcję włosów, zastosuj serię zabiegów. W ciągu jednego zabiegu nie wszystkie mieszki w fazie intensywnej (anagen) zostaną usunięte.

Niektóre zostaną zniszczone, część może zostać zredukowana do włosów pierwotnych (jasnych i cienkich), inne wreszcie mogą wejść w wydłużoną fazę uśpienia. Zabiegi muszą być powtarzane,usunąć dynamiczne mieszki, które nie pozostały zniszczone podczas poprzedniej sesji, a także nowe włosy, których wzrost będzie można zaobserwować 3-4 tygodnie później, w zależności od rejonu.

Kolejne zabiegi należy zaplanować z regularnymi odstępami,zlikwidować włosy które przechodzą z fazy spoczynku do fazy intensywnego wzrostu. Generalnie, zaleca się przeprowadzenie 6 zabiegów w ciągu 6 miesięcy.

Melanina w naskórku w dodatku wchłania energię i ogranicza głębokość penetracji lasera w skórze. Użytkowanie fali o długości równej 808 nm, zezwala na zabiegi na względnie ciemnej skórze, tak samo jak na skórze jasnej.

Pomoc w samodzielnym określeniu typu skóry stosownego do terapii laserowej stanowi załączone zdjęcie klasyfikacji Fitzpatrick’a. Kuracja laserowa nie jest odpowiednia dla skóry ciemnej typu afro-karaibskiego.

Laser nie jest sprawny w przypadku włosów białych i siwych. W tych przypadkach jako alternatywne rozwiązanie RIO BEAUTY proponuje techniki usuwania włosów takie jak mikrodermabrazja, wykorzystanie mikroprądów, jak też ciepły wosk.

Podobne produkty w kategorii Depilatory