Syma Dron x5sw (5902230131040)

chwilowy brak towaru

 • Producent: SYMA
 • Kategoria: Drony
 • Rodzaj: quadrocopter
 • Czas lotu: 8 min
 • Funkcje: żyroskop
DRON SYMA X5SW DRON SYMA X5SW KAMERA HD FPV
doskonałY DRON

SYMA X5SW to godny polecenia dron z bogatymi technikami w szczególnie korzystnej cenie! Dron znanego producenta SYMA cechuje się posiadaniem takich elementów jak 6-osiowy system kontroli lotu, kamera HD z Wi-Fi, czy osiem śmigieł. To wszystko znajduje się w tym niezwykle skutecznym i ergonomicznym urządzeniu. Wyjątkowo wygodny i prosty w obsłudze pilot sterowania, pozwoli na stosownyą obsługę tego urządzenia.

 • - zasięg nawet do 100 metrów
 • - widowiskowe akrobacje w powietrzu
 • - wbudowana kamera HD z Wi-Fi
 • - obszerna stabilność lotu
 • - do 10 minut lotu na jednym ładowaniu
 • - pilot zdalnego sterowania
cena: 149 zł
mnóstwo możliwości

SYMA X5SW to dron, który pomimo swoich niewielkich wymiarów, dostarcza użytkownikowi niemało możliwości. Dron X5SW ma wbudowaną kamerę HD z WiFi, która przekazuje obraz w rewelacyjnej jakości, a wysoka stabilność lotu zapewnia bardziej wygodną obsługę drona. Mało tego dron Syma pozwala ustawić tryb lotu na szybki, albo wolny.

Dlaczego warto kupować u nas?
Łatwość obsługi
Brak zakłóceń

Dron producenta Syma działa na częstotliwości, która pozwala uniknąć wszelkiego typu zakłócenia. Zasięg drona to choćby 100 metrów, a pomimo to urządzenie natychmiastowo reaguje na wszystkiego typu polecenia!

nieszablonowa kamera HD

SYMA X5SW pozostał wyposażony w kamerę, która przekazuje transmisję w jakości HD i to wszystko dzięki zwykłemu połączeniu WiFi. Kamera pozwala również na robienie fotografii i nagrywanie filmów wideo wysokiej jakości! To wszystko przy komfortowym użyciu urządzenia przenośnego.

wyjątkowe oświetlenie

Dzięki specjalnemu zaimplementowanemu oświetleniu, dron będzie wyglądał szczególnie pięknie nocną porą! Zagwarantuj wyjątkową rozrywkę sobie i swym bliskim.

EKWILIBRYSTYKA

Dron Syma X5SW może w locie dokonywać najróżniejszych ekwilibrystycznych manewrów! To wszystko realne jest przy nad wyraz prostym wciśnięciu przycisku, a dron wykona w powietrzu sporo efektownych trików.

Stan i gwarancja
STAN artykułu - OUTLET

Sprzęt oferowany na tej aukcji to urządzenie z kategorii outlet, ma oryginalne opakowanie (otwarte), nie mieści instrukcji obsługi.

Sprzęt nie posiada wad, jeśli nie pozostało to wyszczególnione w niniejszej sekcji aukcji. Fotografie tworzone są poprzez nas i przedstawiają rzeczywisty stan oferowanego produktu.

Produkty są najwyższej jakości i gotowe, żeby od razu wysłać je na Twój adres.

GWARANCJA producenta MALANET - 12 MIESIĘCY

Gwarancja 12-miesięczna firmy Malanet pozwoli Ci spokojnie korzystać ze sprzętu. Jeśli zdarzy się, iż wykryjesz usterkę w trakcie okresu gwarancyjnego, zostanie ona momentalnie i gratisowo usunięta.

O firmie Malanet kim jesteśmy?

Malanet sp. Z o.o. Jest progresywną, prężnie działającą firmą zajmującą się sprzedażą sprzętu elektronicznego cenionych producentów z branży IT i elektroniku użytkowej, konsumenckiej.

W naszej ofercie znajdują się zarówno sprzęty elektroniczne nowe, jak i stosowane, a także towary z działu outlet i renew. Produkty oferowane poprzez naszą markę to głównie elektronika użytkowa. Nasze magazyny zasilane są sprzętami poleasingowymi, pochodzącymi z nadwyżek magazynowych i produkcyjnych, zwrotów konsumenckich czy anulowanych zamówień z zasady z zachodniej Europy.

właściwości technologiczne

Podobne produkty w kategorii Drony