Brother HL-L3210

chwilowy brak towaru

  • Producent: Brother
  • Kategoria: Drukarki laserowe
  • Szybkość druku mono: 18 str/min
  • Szybkość druku kolor: 18 str/min
  • Szerokość: 41 cm
  • Wysokość: 25 cm
  • Interfejs: USB

Brother HL-L3210CW - profesjonalna bezprzewodowa kolorowa drukarka LEDHL-L3210CW to najmniejsza kolorowa drukarka LED wyekwipowana w nowe technologie. Urządzenie proponuje duży zakres funkcji i zostało zaprojektowane z myślą o Tobie i Twoim biznesie poprzez połączenie elegancji z kompaktowymi wymiarami, genialnymi do Twojej przestrzeni biurowej.

Drukarka HL-L3210CW obejmuje szereg nowych funkcji przenośnych. Drukuje bezpośrednio z maszyn mających AirPrint lub Google Cloud Print. Cicha praca bez jakichkolwiek kompromisów W ruchliwym środowisku biurowym dodatkowy hałas, który rozprasza uwagę pracowników, jest niepotrzebny.

Urządzenie HL-L3210CW drukuje w pełnym kolorze z szybkością do 18 stron na minutę przy emisji hałasu nieprzekraczającej 45 dB. Z tymi najkorzystniejszymi w branży parametrami, ta kolorowa drukarka znakomicie pasuje do ustawienia na biurku.

Dodaj swej firmie odrobinę koloru Zapewnij swoim dokumentom firmowym obszerniejszą siłę oddziaływania, dodając do nich odrobinę koloru. Urządzenie HL-L3210CW drukuje w rozdzielczości do 2400 dpi z wykorzystaniem technologii LED i gwarantuje mistrzowskie, wysokiej jakości wydruki.

Oszczędzaj czas i pieniądzeTe biurowe urządzenie proponuje prędkość, bezusterkowość i nadzwyczajny stosunek jakości do ceny. Z zaimplementowanym podajnikiem o pojemności 250 arkuszy można pracować dłużej bez konieczności dobierania papieru.

Stosując materiały eksploatacyjne o powiększonej sprawności możemy rzadziej wymieniać toner oraz zapewnić sobie konkurencyjny koszt wydruku pojedynczej strony, jednocześnie w czerni, jak i w odcieniu. Dzisiaj praca w Twoim biurze może przebiegać jeszcze efektywniej.

Najważniejsze funkcje:Oszczędź czas, dzięki wysokiej prędkości druku - do 18 stron na minutę w mono i wsprężysty podajnik papieru o pojemności do 250 arkuszy, a także podajnik ręczny na jeden arkuszSzybsze i bezpieczniejsze połączenie 802.11n z siecią bezprzewodowąBezprzewodowa łączność mobilna pozwala na druk bezpośrednio z sprzętów opartych o Apple iOS,Android, Windows Phone czy BlackberryNiższe koszty operacyjne z opcjonalnymi wysokowydajnymi barwnymi tonerami.

Drukuj dokumenty wysokiej jakości dzięki rozdzielczości do 2 400 x 600dpi3 lata gwarancji po rejestracji na stronie www.brother.pl...

Podobne produkty w kategorii Drukarki laserowe