• Producent: Intermec
  • Kategoria: Drukarki termiczne i etykiet

Model z linii inteligentnych drukarek przemysłowych Intermec PX4i charakteryzuje się z zasady sprężystością w doborze wymaganych przez użytkownika oraz obszernymi możliwościami programowania pozwalając m.in. Na całkowitą optymalizację wydruku. Dzięki językowi programowania Intermec's Fingerprint i własnej klawiaturze i ekranowi LCD, PX4i może pracować bez przyłączania do host'a (np. Komputera PC), oferując ponad to możliwość podłączenia wielu urządzeń peryferyjnych (takich jak czytniki kodów kreskowych, wag elektronicznych, aplikatorów samoczynnych).

Zaprojektowana żeby sprostać pracy non-stop drukarka proponuje wytrzymałą konstrukcję oraz obszerne możliwości komunikacji. , a także mechanizm drukujący w PX4i produkowany jest z wytrzymałych jednocześnie na uszkodzenia mechaniczne jak i tarcie stopów metali gwarantując tym samym pewność inwestycji na dlugie lata. Standardowo zintegrowany moduł Ethernet (LAN), a także duża liczba realnych portów komunikacyjnych w połączeniu z systemem zarządzania (współpracuje m.in. Z Wavelink Avalanche), redukują czas niezbędny na wykonanie napraw albo rozwiązania problemów w sytuacji wystąpienia jakiejkolwiek usterki.

Poza możliwością zwiększenia pamięci poprzez karty CompactFlash, PX4i może takżę obslugiwać masowe pamięci (takie jak zewnętrzne dyski) poprzez port USB. Drukarka może być także instalowana w pozycji pionowej, co m.in. Umożliwia użycie jej pomiędzy innymi w aplikatorach automatycznych.


cechy artykułu:

  • drukarka przemysłowa o szerokiej sprawności przeznaczona do ciągłej pracy 24/7
  • inteligentny język programowania Intermec Fingerprint oraz zintegrowane języki IPL, ZSim, DSim
  • możliwość pracy stacjonarnej bez podłączenia do komputera
  • obsługa wielu urządzeń peryferyjnych na raz (czytniki, wagi, terminale, itp)
  • regulowany detektor etykiet oraz zintegrowany w standardzie wewnętrzny nawijak
  • realna praca w pozycji pionowej

Podobne produkty w kategorii Drukarki termiczne i etykiet