Seagate Dysk sthn2000405 Ocena produktu:

od 329,00 PLN

oszczędzasz do 13%

  • Producent: Seagate
  • Kategoria: Dyski przenośne
  • Pojemność (TB): 2 TB
  • Rodzaj: HDD
Oferty (4)
Opis produktu

szeroka objętość. Rewelacyjny styl.Elegancja i prostota. Miły w dotyku. Dysk Backup Plus jest przystępny w przeróżnych wersjach, które pasują do każdego stylu. I niezależnie od tego, czy przechowujesz na nim roczne dokumenty podatkowe, czy zwiększającą się serię fotografii w wysokiej rozdzielczości, pojemność nie będzie stanowiła problemu.

Może być używany z USB-C i USB 3.0Wybór dysku twardego Backup Plus, który nadaje się do preferowanego przez Ciebie interfejsu, jest prosty. Dysk Ultra Touch współpracuje z komputerami ze złączem USB-C oraz USB 3.0, podczas gdy dyski Portable, a także Slim działają z USB 3.0.

Wszystkie te dyski działają zamiennie równocześnie na komputerach z systemem Windows, jak i Mac, zaraz po wyjęciu z pudełka (ponowne formatowanie może być wymagane w przypadku chęci skorzystania z Time Machine).

komfortowe tworzenie kopii zapasowychByć może nigdy nie zapominasz o tworzeniu kopii zapasowych. A może za każdym razem odkładasz to na jutro. Niezależnie od preferencji, mobilne dyski Backup Plus proponują dla każdego szereg prostych w użytkowaniu narzędzi z zakresu oprogramowania.

Tworzenie kopii zapasowych plików na żądanie za jednym kliknięciem. Ustawienia tworzenia kopii zapasowych co godzinę, codziennie, co tydzień lub co miesiąc.Tworzenie lustrzanego odbicia folderów w celu wydajnego zarządzania plikami.

Podobne produkty w kategorii Dyski przenośne