Dysk Toshiba Canvio Basics 1TB, HDTB410EK3AA Ocena produktu:

od 193,80 PLN

oszczędzasz do 12%

  • Producent: TOSHIBA
  • Kategoria: Dyski przenośne
  • Pojemność (TB): 1 TB
  • Interfejs pamięci: 3.0
  • Rozmiar: 2.5 "
Oferty (5)
Opis produktu

przenośny dysk twardy Canvio Basics

Superszybka pamięć masowa w prostym wydaniu
Zewnętrzny dysk twardy Canvio Basics gromadzi do 3 TB danych i zezwala na ekspresowy transfer plików za pośrednictwem interfejsu SuperSpeed USB 3.0. Jest on przypasowany do używania w systemie Microsoft Windows i nie wymaga instalacji żadnego oprogramowania, więc doprawdy nie da się łatwiej zacząć zapisywać ulubione pliki. Jego ponadczasowe wzornictwo i matowe wykończenie za każdym razem wyglądają dobrze równocześnie na biurku, jak i w podróży. Co więcej, dzięki kompatybilności ze standardem USB 2.0 ten dysk twardy można podłączać do starszych urządzeń.

Miejsce na wszystkie Twoje pliki
Pamięć masowa o dużej pojemności w znikomej, poręcznej obudowie o matowym wykończeniu. Dyski twarde Canvio Basics, przystępne w kilku wersjach obszerności, nadzwyczajnie się nadają do przechowywania danych, muzyki, filmów i fotografii. Urządzenia te są zasilane przez port USB i można z nich korzystać po podłączeniu do komputera jednego kabla USB.

funkcjonalny towarzysz
Dysk Canvio Basics jest ukierunkowany na profil i tradycyjne wzornictwo. Smukła, nieznaczna pokrywa i spłaszczona góra sprawiają, że Canvio Basics jest prawdziwie przenośnym dyskiem twardym łatwo jest go wziąć i schować w kieszeni albo torbie.

szybki transfer
Te przenośne dyski twarde, zasilane przy użyciu technice USB 3.0, są znacznie szybsze niż urządzenia USB 2.0 (są jednak wciąż z tym standardem kompatybilne), co momentalny transfer podczas porządkowania plików.

Łatwe podłączanie plug and play
Prosta obsługa przy użyciu technice plug and play. Dyski te są gotowe do zastosowania z systemem Microsoft Windows nie trzeba instalować żadnego oprogramowania. Obsługują intuicyjne przeciąganie plików z komputera i na odwrót.

Twoje informacje w prawidłowych rękach
mając ponad 50-letnie doświadczenie w zakresie technice dysków twardych i niesłychane standardy jakości, marka Toshiba produkuje mobilne dyski twarde, które zapewniają pewne i bezpieczne przechowywanie plików dokądkolwiek się udasz.

Podobne produkty w kategorii Dyski przenośne