DeLonghi ECAM350.15 Ocena produktu:

od 1674,00 PLN

oszczędzasz do 4%

  • Producent: DeLonghi
  • Kategoria: Ekspresy do kawy
  • Rodzaj ekspresu: ciśnieniowy
  • Pojemność: 1.8 l
  • Moc: 1450 W
  • Rodzaj kawy: mielona, ziarna
  • Głębokość: 42 cm
  • Sterowanie: elektroniczne
  • Kolor: czarny
Oferty (4)
Opis produktu

Ekspres automatyczny ECAM 350.15.B firmy DeLonghi to rewelacyjna propozycja dla zwolenników prawidłowej kawy, przygotowanej w prawdziwie włoskim stylu. Ekspres Dinamica De’Longhi został zaprojektowany tak, żeby spełnić wszystkie kryteria kawowych koneserów. Pozwala, za dotknięciem jednego guzika, przygotować włoskie klasyki: aromatyczne espresso, coffee long, doppio, ristretto czy espresso lungo oraz duży wachlarz kaw z mlekiem: od pysznego cappuccino i perfekcyjnego latte macchiato, po kremowe caffellatte.

Młynek

O aromacie i smaku nieprzeciętnego espresso, stanowiącego na dodatek podstawę wszelkich rodzajów kaw mlecznych, decyduje odpowiedni stopień zmielenia ziaren. Automatyczny ekspres do kawy DeLonghi DINAMICA ECAM 350.15.B wbudowany stalowy młynek żarnowy z 13-poziomową regulacją stopnia zmielenia, gwarantującą maksymalną personalizację poziomu mielenia ziaren. To zezwala na zaparzenie idealnego naparu z najróżniejszych odmian kawy, wymagających adekwatnej obróbki. Młynek stalowy zagwarantuje większą precyzję dobrania ustawień, umożliwiającą wydobycie z ziaren pełni smaku. Stalowa konstrukcja wznosi także trwałość i wytrzymałość młynka na uszkodzenia. Z takich właśnie rozwiązań korzystają profesjonalni bariści!

Termoblok

Za sprawą innowacyjnego systemu cieplnego Termoblok, zastosowanego w ekspresie De’Longhi ECAM 350.15.B, równocześnie espresso, jak i cappuccino przygotowywane są w genialnej temperaturze, gwarantując najlepsze doznania smakowe. Uzupełniającą zaletą systemu Termoblok, zapewniającą unikatowy komfort używania, jest cicha praca i szybkie nagrzewanie układu. W ten sposób w mgnieniu oka ekspres będzie gotowy, żeby przygotować Twoją ulubioną kawę.

Twoje Cappuccino

Ekspres do kawy DeLonghi DINAMICA ECAM 350.15.B wyposażony jest w nowoczesny System Cappuccino umożliwiający przyrządzenie kawy z gęstą, kremową mleczną pianką. Dysza do spieniania mleka sprawi, że niczym barista, odkryjesz różnorodność świata kawowych różnorakości niezależnie czy masz ochotę na puszyste cappuccino, spektakularne latte macchiato czy energiczne espresso macchiato złagodzone tylko chmurką lekkiej mlecznej pianki.

wyświetlacz LCD

intuicyjny ekran LCD i menu w języku polskim zapewniają wygodę wykorzystywania i łatwą obsługę ekspresu. Dzięki czemu swój ulubiony napój stworzysz w mgnieniu oka. Wybierasz opcję, kontrolując cały proces i już za moment delektujesz się filiżanką po brzegi wypełnioną aromatyczną kawą! Czytelne komunikaty wyświetlacza przeprowadzą Cię ponadto poprzez wszystkie czynności konserwacji ekspresu.

Statystyki

Dzięki funkcji statystyki masz wszystko pod kontrolą. Z łatwością sprawdzisz dokładnie ile kaw i napojów mlecznych zostało przyrządzonych w ekspresie ECAM 350.15.B marki DeLonghi. Dodatkowo poznasz liczbę wytwarzanych procesów odkamieniania oraz liczba użytej wody i liczbę zastosowanych filtrów wody. Ta wiedza pomoże Ci adekwatnie zadbać o ekspres i sprawdzić jego stan w każdym momencie.

2 espresso jednocześnie

Oszczędność czasu i łatwość przygotowania kawy to jedne z kluczowych celów przyświecających projektantom D

Podobne produkty w kategorii Ekspresy do kawy