• Producent: Galapagos
  • Kategoria: Filmy animowane
  • Nośnik: Blu-Ray

DZWONECZEK I UCZYNNE WRÓŻKI BLU-RAYNr. Kat. 7321917503167Dystrybutor – GalapagosOPIS FILMUCo zrobisz, gdy pewnego dnia zobaczysz wróżkę? Bądź świadkiem pierwszego spotkania Dzwoneczka z człowiekiem, choć wcale nie tym, o którym myślisz.

Na długo przed poznaniem Wendy i Zaginionych Chłopców w filmie „Piotruś Pan", Dzwoneczek spotkała Lizzy, małą dziewczynkę, która wierzyła w krainę wróżek i moc magicznego pyłku. W trakcie letniej wizyty wróżek na kwiecistych łąkach po raz pierwszy stykają się dwa różne światy.

Dzwoneczek zostaje uwięziony poprzez samotną dziewczynkę, która wyjątkowo potrzebuje kogoś do zabawy. Gdy inne wróżki wyruszają na pomoc, Dzwoneczek podejmuje obszerne ryzyko narażając na niebezpieczeństwo jednocześnie siebie, jak i swoje przyjaciółki.

„Dzwoneczek i uczynne wróżki" to opowieść poruszająca wyobraźnię, która swoją magią zaczaruje całą rodzinę. Być może nawet i ty uwierzysz w moc czarów.Gatunek – animacjaJęzyk – angielski (DTS-HD Master Audio 5.1), polski (dubbing) (D.D 5.1)Napisy – polskie, angielskie, angielskie dla niesłyszącychReżyseria - Bradley RaymondObsada – bohaterowie animacjiCzas projekcji – 77 min.Dystrybutor – Galapagos....

Podobne produkty w kategorii Filmy animowane