Dekoria Firana woalowa na taśmie 300x260cm, biały/ołowianka, 300 × 260 cm, Woale

chwilowy brak towaru

  • Producent: Dekoria
  • Kategoria: Firany
  • Kolor: biały

gustowna firana woalowa wytworzona z wysokiej jakości gładkiego woalu. Delikatna mgiełka w prosty sposób zdobi okna naszych salonów. Swym wdziękiem nadaje elegancji, blasku i rozświetli każde wnętrze. Doskonała do wnętrz nowoczesnych i konwencjonalnych.

pomiarowanie - charakterystyczna firana jest znaczna przed zmarszczeniem na 300cm i wysoka na 260cm. Po zmarszczeniu firana uzyskuje szerokość ok.150cm – nieprzeciętnie nadaje się na karnisz o szer. 150cm. Taśma równomarszcząca przejrzysta ma szer.

5cm. Jak zmierzyć szerokość firany: zmierz długość karnisza i dodaj 100%. Jak zmierzyć długość firany: zmierz odległośc od żabki albo agrafki do podłogi albo parapetu. FIRANA NA rozmiar - zamów firanę na swój wymiar TU >> Wyceń Firanę Nasze firany można zamontować równocześnie na karniszu, jak i szynie przysufitowej.

rozmiary towarów wykonanych z tkanin objęte są tolerancją w granicach +/- 2 cm na długości i szerokości.Margines błędu w wymiarach jest rezultatem cechy materiału. Materiał posiada atest EKO-TEX, co oznacza, iż nie ma substancji kancerogennych i alergenów.

Podobne produkty w kategorii Firany