• Producent: Diablo
  • Kategoria: Fotele gamingowe

Fotel gamingowy DIABLO X-EYE jest genialnie zbudowany. Jednostajnie trzyma się podłoża na solidnej, pięcioramiennej, stalowej podstawie. W jego konstrukcyjnym CV odnajdziesz inteligentny system TILT i masywne, wyprofilowane boki.

Wytrzymały podnośnik i przesuwane podłokietniki potwierdzają najwyższą klasę. Dzisiaj już wiesz, iż to przyszłościowy transfer, na mnóstwo długich sezonów.Korzyści: Kubełkowe oparcie, dostosowywana poduszka pod lędźwie i zrównoważony zagłówek nie krępują ruchów, zapewniając właściwe ułożenie ciała w trakcie wielogodzinnej zabawy i pracy przy komputerze.

Mechanizm TILT skrupulatnie zintegruje fotel do Twojego stylu grania, ponieważ możesz ustawić go w każdej pozycji. Przewiewne otwory, wykończone finezyjną siatką, na oparciu DIABLO X-EYE gwarantują, iż zachowasz chłodną głowę w każdej podbramkowej sytuacji.

Gumowe kółka są jak genialnie dobrane "korki". Nieprzeciętnie sprawdzają się na różnych po(na)wierzchniach. Nie ślizgają się po płytkach i parkiecie, nie grzęzną w dywanie. Nadzwyczajne obicie ze skóry plastikowej nigdy nie da plamy.

Każda, nawet najtrudniejsza do usunięcia, zawsze zejdzie.

Podobne produkty w kategorii Fotele gamingowe