• Producent: Diablo
  • Kategoria: Fotele gamingowe

Model DIABLO X-ONE budową przypomina mocnego i niezwyciężonego Krzyżowca, nowego bohatera ostatniej części Diablo III. Tak jak w grze poszycie jego zbroi, czyli potężne, skórzane obicie fotela, ma biało-czarne barwy i jest praktycznie nie do zdarcia.

Trwała, metalowa rama, niczym wewnętrzna budowa zbroi, znakomicie stabilizuje i podwyższa wysokie, kubełkowe oparcie DIABLO X-ONE. Masywne boki oparcia rewelacyjnie nawiązują do naramienników i obojczyka.Korzyści: Walkę w każdej pozycji usprawnia Ci system TILT.

To Twoja tajna broń przeciwko złej postawie i bólowi pleców. Jedno pociągnięcie dźwigni starczy,dokładnie wycelować w odpowiednią pozycję fotela, wyśmienicie pasującą do Twoich aktualnych preferencji.

znakomite podparcie dla Twoich ramion, lędźwi, karku i kolan. Fotele Diablo X-One pozostały zaprojektowane tak by dbać o Twoją dobrą postawę w trakcie długich rozgrywek. Zmęczenie to ostatnia rzecz, o której chciałbyś pamiętać w trakcie długiego raidu, kolejnej misji czy meczu online.

Specjalnie zaprojektowanie siedzisko, podłokietniki, poduszka i oparcie pozwoli Ci radować się z gry przez mnóstwo godzin.

Podobne produkty w kategorii Fotele gamingowe