• Producent: E-Blue
  • Kategoria: Fotele gamingowe
Fotel dla gracza Auroza

Gamingowy fotel Auroza spełnia wszystkie wymogi ergonomii. Łączy jednoczęściowe wyprofilowane oparcie, a także wypełnienie rozciągliwą pianką, tak aby było genialnym podparciem dla każdej części ciała. Jest on pokryty wysokiej jakości skórą PU, która zapewnia komfort nawet podczas wielogodzinnych zmagań w ulubione gry. Fotel Auroza zagwarantuje bogactwo ustawień kątów pochylenia, można luźno zintegrować podłokietniki, wysokość siedziska, a także kąta oparcia. Możesz dopasować fotel w pełni do własnych preferencji.

dostosowywane podłokietniki
Podłokietnik można obracać o 360 oraz regulować w pionie w górę albo w dół (zakres 70 mm +/- 5 mm), żeby były nieprzeciętnym podparciem dla przedramion na dowolnej wysokości i w dowolnej pozycji.

regulowane oparcie i wysokość siedziska
Fotel ma regulowaną wysokość oraz oparcie. Oparcie można regulować aż do kąta 118 poziomów z możliwością blokowania w danej pozycji i ustawiania siły przeciwwagi.

Wysoka jakość komponentów i materiałów
Fotel Auroza jest pokryty potężną, wysokiej jakości skórą PU o długiej żywotności, a zarazem nad wyraz przyjemnej w dotyku.

Osłona oparcia
Pokrywa oparcia jest wyprodukowana z kombinacji poliamidu PA66 i w 30% z włókna szklanego. Ten materiał jest dwukrotnie wytrzymalszy od większości tworzyw użytych w fotelach dla graczy na rynku a zarazem chroni przed deformacją kręgosłupa spowodowane niewłaściwym wykorzystywaniem.

Teleskop gazowy
Fotel wyposażony jest w wysokiej jakości certyfikowany teleskop gazowy Class-4.

rozciągliwe wypełnienie piankowe
Pianka o wysokiej elastyczności umieszczona jest jednocześnie w oparciu jak i siedzisku. Pianka w trakcie stosowania uniemożliwia deformacji kręgosłupa i wydajnie broni przed zmęczeniem w trakcie wielogodzinnego siedzenia.

solidna pięcioramienna podstawa
Fotel zaopatrzony jest w potężną pięcioramienną stalową podstawę. Podstawa zagwarantuje bezpieczeństwo i stabilność.

Ciche kółeczka
Kółeczka fotela Auroza są produkowane z nylonu, 30% włókien szklanych oraz PU, by zminimalizować hałas w trakcie ruchów. Kompilacja wysokiej jakości tworzyw zapewnia ochronę przed uszkodzeniem i zagwarantuje długą żywotność używania.

Wyszywane logo 3D
Oparcie fotela jest przystrojone wyszystym logiem Auroza 3D.

informacje techniczne:
Wysokość siedziska: 45,2 cm
Wysokość fotela: 124 cm (wysokość samego oparcia 79 cm)
Szerokość siedziska: 52 cm (szerokość z podłokietnikami 66 cm)
Głębokość siedziska: 44,5 cm
powłoka: skóra PU
Waga: 22 kg
Udźwig: do 120 kg

Video:
Fotel dla gracza Auroza

EAN: 6921607104813
Gwarancja: 24 m
Kod Producenta: EEC305BLAA-IA

Podobne produkty w kategorii Fotele gamingowe