Żółty Fotel JAJO Wełna Naturalna Inspirowany Projektem Egg Chair | Sklep z meblami DesignTown, kolor szary Ocena produktu:

od 1899,00 PLN

  • Producent: Design Town
  • Kategoria: Fotele
  • Kolor: szary
Oferty (6)
Opis produktu

%description%

wymiary

Wysokość: 109 cm

Szerokość: 78 cm

Głębokość: 80 cm

Głębokość siedziska: 48 cm

Designerski fotel Jajo inspirowany projektem Egg Chair

Egg Chair został zaprojektowany w 1958 roku przez projektanta Arne Jacobsena. Pierwowzór projektu został wytwarzany dla hotelu Radisson SAS w Kopenhadze. Miał on pasować do charakteru budynku. Tak w pracowni architekta powstał innowacyjny fotel, który kojarzy każda osoba ciekawa się wystrojem wnętrz.

Fotel Jajo to designerski mebel o zaokrąglonej formie i funkcjonalnym kształcie. Jest komfortowy i pozwala na odrobinę prywatności. Ten innowacyjny fotel wspaniale spełni oczekiwania w Twoim domu i biurze. Dostępny w zróżnicowanych wersjach kolorystycznych w dzianinie i skórze. Uzupełnieniem fotela jest podnóżek.

Designerski Fotel Jajo to aktualnie jeden z najistotniej niepowtarzalnych i standardowych foteli. Jest to faworyt architektów na całym świecie. Fotel inspirowany Egg Chair jest nad wyraz komfortowy. Wytworzony jest z solidnej pianki, wsparty na cztero-nożnej aluminiowej podstawie. Koncepcja fotela Egg Chair zakładała odcięcie się od świata zewnętrznego i stan głębokiego relaksu (istotnie z podnóżkiem Egg).

produkt przystępny w wielu wariantach

produkt dostępny w wielu wariantach

Nie znalazłeś tego, czego szukasz?

Skonsultuj się z nami, żeby indywidualnie zintegrować zamówienie: +48 730 355 005

ZAINSPIRUJ SIĘ Fotel Egg Chair w roli głównej

Podobne produkty w kategorii Fotele