• Producent: Guess
  • Kategoria: Futerały i pokrowce do telefonów
  • Przeznaczenie: Apple
  • Kolor: czarny
Etui należące do światowego lidera branży odzieżowej, twórcy wyszukanych i eleganckich i akcesoriów. Guess wyróżniający się bezkompromisową jakością i niepodzielnością z własnym wizerunkiem, przelał na akcesoria do urządzeń mobilnych wszystko to czym zniewala w świecie szeroko rozumianej mody. W trosce o bezpieczeństwo oraz unikatowy wygląd maszyn mobilnych, powstała atrakcyjna seria, która oszałamia estetyką, wykonaniem i stylem.
Guess Marble to wyjątkowo oryginalne etui do iPhone 11 z fakturą przypominającą prawdziwy marmur, tak jakby cała pokrywa została wycięta wprost z kamienia. Chroniące tył i boki urządzenia etui zostało wyprodukowane z materiałów, które troszczą się o telefon w razie wstrząsów albo uderzeń, zabezpieczając go przed porysowaniem i zniszczeniem.
przystępne wersje kolorystyczne nieprzeciętnie współgrają z modelami iPhonea 11, eksponując jego wysmakowany , a także zachowując smukłą konstrukcję. Etui gwarantuje dostęp do wszystkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu nie ograniczając jego funkcjonalności, dzięki czemu można w pełni korzystać ze swego smartfona.
właściwości produktu:
· Oryginalny wzór marmuru
· Drukowana płyta akrylowa
· Ochrona tyłu oraz boków urządzenia
· Zabezpieczenie przed wstrząsami, uderzeniami i porysowaniem
· nieprzeciętne dostosowanie do iPhonea
· błyszczące logo Guess
· Dostęp do wszelkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu
· Etui kompatybilne z bezprzewodowym ładowaniem
· Etui kompatybilne z Apple Pay

Podobne produkty w kategorii Futerały i pokrowce do telefonów