Guess guhcn61tperg iphone 11 (różowy) (3700740463598)

chwilowy brak towaru

  • Producent: Guess
  • Kategoria: Futerały i pokrowce do telefonów
  • Przeznaczenie: Apple
  • Kolor: różowy
Etui należące do światowego lidera branży odzieżowej, twórcy wyszukanych i eleganckich oraz akcesoriów. Guess wyróżniający się bezkompromisową jakością i nienaruszalnością z własnym wizerunkiem, przelał na akcesoria do urządzeń przenośnych wszystko to czym zniewala w świecie szeroko rozumianej mody. W dbałości o bezpieczeństwo i wyjątkowy wygląd sprzętów przenośnych, powstała przepiękna seria, która oszałamia estetyką, wykonaniem i stylem.
Etui Guess 4G Peony Solid Glitter dedykowano do ochrony przed porysowaniem iPhone 11, a wytworzono z wytrzymałego TPU, które znamionuje wysoka przejrzystość, a także smukłość. Smartfon bezpiecznie spoczywa w wyśmienicie wytworzonej konstrukcji, która osłania go z tyłu oraz po bokach w żaden sposób nie psując estetyki urządzenia.
Nawiązując do wizerunku Guess, etui ozdobione złotym logiem producenta i emblematami 4G. Obudowa mieni się i błyszczy, dzięki konkretnej warstwie brokatu. Rama zapewnia dostęp do wszystkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu nie ograniczając jego funkcjonalności, dzięki temu można w pełni korzystać ze swojego smartfona.
właściwości towaru:
· nadzwyczajne dopasowanie do urządzenia
· Wykonanie z wytrzymałego TPU
· Osłona przed zadrapaniem telefonu z tyłu, a także po bokach
· lśniące logo Guess
· warstwa brokatu
· Złote komponenty 4G
· Dostęp do wszelkich klawiszy funkcyjnych, gniazd i portów telefonu

Podobne produkty w kategorii Futerały i pokrowce do telefonów