• Producent: Samsung
  • Kategoria: Futerały i pokrowce do telefonów
  • Przeznaczenie: Samsung
  • Kolor: niebieski

Oryginalne etui, futerał Samsung Clear View Standing Cover

Oryginalnie zapakowany towar wysokiej jakości.


Clear View Standing Cover. Z przodu mamy lekko przejrzysty panel, dzięki temu możemy odebrać połączenie (mamy specjalny otwór na głośnik u góry), sprawdzić datę i godzinę, stan baterii, powiadomienia o sms'ach, sterować odtwarzaczem muzycznym i inne funkcje bez wcześniejszego otwierania przedniej klapki. Założone etui nie ogranicza funkcjonalności telefonu (dostęp do złączy, aparatu, przycisków bez zdejmowania).

Etui otwiera się jak książka.

Mocowane jest do tyłu telefonu, samo mocowanie wytworzono z utwardzanego tworzywa pokrytego warstwą ABS. Konwencjonalnie jest funkcja Wake Up, która aktywuje telefon po otwarciu klapki, dzięki czemu eliminuje potrzebę ręcznego odblokowywania ekranu.


Tylna klapka etui oraz boki w odróżnieniu od przodu (przejrzyste tworzywo) jest produkowana z plastikowej skóry, nie jest śliska, lepie leży w , a także jest mniej podatna na zarysowania, co było notorycznie przy starszych seriach etui (Galaxy S6/S7). Można było chuchać, dmuchać, przecierać lecz rys nie uniknęliśmy, obfity plus dla projektantów Samsunga.


Funkcja podstawki (etui się składa), dzięki temu możemy wygodniej korzystać z szerokiego wyświetlacz.

Po założeniu etui, czujka NFC w telefonie Galaxy S9+ rozpozna etui i zaproponuje wybór stosownych odcieni motywów, tapet, ikonek tak żeby lepiej pasowały do Twojego stylu.

* Oryginalny artykuł Samsung EF-ZG965CBEGWW EF-ZG965CFEGWW EF-ZG965CLEGWW EF-ZG965CVEGWW opakowanie BOX.

Podobne produkty w kategorii Futerały i pokrowce do telefonów