Samsung Galaxy S9 Clear View Standing Cover EF-ZG960CL (niebieski) (8801643098452) Ocena produktu:

od 159,00 PLN

oszczędzasz do 3%

  • Producent: Samsung
  • Kategoria: Futerały i pokrowce do telefonów
  • Przeznaczenie: Samsung
  • Kolor: niebieski
Oferty (2)
Opis produktu

parametry I FUNKCJE LED VIEW COVER S9 Wygoda łatwa obsługa zawsze czyste etui Ochrona Poznaj Etui Clear View Standing Cover S9 Chroń telefon, jednocześnie korzystając z jego funkcji. Możesz odpowiadać na powiadomienia i korzystać z funkcji Always On Display.

Specjalna powłoka sprawia, iż nie pozostają odciski palców. Podczas oglądania filmu możesz trafnie złożyć etui, aby odtwarzać materiał na telefonie w komfortowy sposób. Barwy: czarny, niebieski, fioletowy, złoty.

Etui wykonane do multimediów komfortowy sposób na odtwarzanie ulubionych multimediów na smartfonie. Jeśli chcesz posiadać wolne ręce podczas oglądania filmu możesz stosownie złożyć etui. Przystępna obsługa i personalizacja Możesz z łatwością odbierać połączenia,kontrolować muzykę i wykonywać inne czynności bez otwierania etui.

Specjalnie zaprojektowana nawigacja do etui pozwala na dotknięcie i przesunięcie w razie zapotrzebowania, a nawet pokazuje ważne informacje, takie jak czas, datę i poziom naładowania baterii. Inteligentne etui, przy pomocy modułu NFC proponuje także motywy pasujące do koloru twojej okładki.

Zaprojektowanybronić Twój smartfon Osłoń swój smartfon z każdej strony przy pomocy etui Clear View Standing Cover S9. Gdy znajduje się on w torbie lub kieszeni, uniemożliwia porysowaniu ekranu i broni plecy smartfonu.

zawsze czyste etui Etui Clear View Standing Cover S9 ma specjalną powłokę, która jest odporna na odciski palców pozostawiane na urządzeniu podczas codziennego wykorzystywania. Etui pozostaje nieprzeciętnie czyste, a ekran wspaniale widoczny.

PODSUMOWANIE Etui Clear View Standing Cover S9 wariant Etui Clear View Standing Cover S9 Kompatybilność Samsung Galaxy S9 kolor czarny, niebieski, fioletowy, złoty właściwości rozmiary (SxWxG) 72 x 149.4 x 14.3 mm Waga 63.1 g rekomendowanE PRODUKTY Samsung DeX Pad Samsung Galaxy S9 współpracuje ze stacją DeX, podłącz go do monitora, klawiatury i myszy i korzystaj z telefonu jak z komputera.

Uzyskaj dostęp do plików, edytuj dokumenty i oglądaj pliki wideo na pokaźniejszym ekranie. Gear 360 (2017) Odkryj nowy Gear 360, który pozwoli Ci nagrywać filmy 360º w jakości 4K z możliwością nadawania relacji na żywo w mediach społecznościowych.

Kamera jest mała i ergonomiczna, więc zabierzesz ją ze sobą wszędzie, a dzięki wygodnej rączce prosto zrobisz fotografie i nakręcisz filmy w każdych okolicznościach. Słuchawki Level Active wykonane z myślą o aktywnych, aby sprostać nawet najistotniej wygórowanym wymaganiom.

Łączą wysoką jakość dźwięku z lekkim, funkcjonalnym kształtem obudowy. By nie przerywać aktywności, przewód łączący słuchawki posiada zaimplementowany przycisk pozwalający kontrolować muzykę, aplikacje treningowe i połączenia.

Podobne produkty w kategorii Futerały i pokrowce do telefonów