Gamepad Genesis P58 (NJG-0773) Darmowy odbiór w 20 miastach!, NJG-0773 Ocena produktu:

od 69,00 PLN

oszczędzasz do 1%

  • Producent: Genesis
  • Kategoria: Gamepady
  • Platforma: PC
  • Łączność: przewodowy
  • Kolor: czarny
Oferty (2)
Opis produktu

UNIWERSALNYNatec Genesis P58 to uniwersalny Gamepad, który jest kompatybilny zarówno z komputerem jak i konsolą PS3. Wysoka jakość oraz pokryta gumą powierzchnia zapewnią odpowiednią wygodę gry.DWA TRYBYP58 umożliwia bezproblemowe przełączanie tryby pracy między X-Input, a D-Input.

Pozwoli to na uniknięcie ograniczeń poszczególnych interfejsów i możliwość grania w każdą grę jednocześnie na konsoli jaki i komputerze z systemem Windows.REALISTYCZNE WIBRACJEZa jak najistotniej realistyczne oddawanie wydarzeń z gry odpowiada system wibracji.

zapewnia on nie tylko realistyczne doznania, ale także powiększy dynamiczność każdej rozgrywki, by jak najmocniej cieszyć się grą.PEŁNA KONTROLAGamepad P58 zaopatrzony jest nie tylko w dwa analogi, lecz także 8-kierunkowy krzyżak.

Rozwiązanie to sprawia, że będzie on komfortowy jednocześnie dla tych którzy posługują się tylko analogami, jak i dla tych, którzy wolą inny układ dłoni na padzie.PEWNY CHWYTPowierzchnia P58 pokryta jest gumą, co zapewnić ma pewny chwyt niezależnie od warunków.

Pozwoli to radować się grą nawet najistotniej zapalonych graczy, dla których zwykły pad to za mało.SPECYFIKACJAPlatforma PC, PS3Liczba przycisków 12Gałki analogowe 2Komunikacja PrzewodowaInterfejs USB 2.0Długość kabla 180 cmDodatkowe funkcje Wibracje, Tryb X-input i D-inputWymagania systemowe Windows XP/Vista/7/8/10/Android 4.2 lub wyższy Platforma PC PlayStation 3 Połączenie Przewodowe Długość przewodu 180 cm Interfejs USB liczba przycisków 12 liczba gałek analogowych 2 D-pad Tak Wibracje Tak Force feedback Nie Zasilanie USB 5V kolor Czarny Pozostałe cechy - liczba przycisków akcji: 10- Analogowe joysticki: Tak- Wykończenie powierzchni: Gumowane

Podobne produkty w kategorii Gamepady