• Producent: Sabre Red
  • Kategoria: Gazy pieprzowe
Gaz pieprzowy na psy Protector SRP-MK3 to większy pojemnik z klipsem, dzięki któremu bez trudu przymocujemy go do paska.
wydajny przy zachowaniu humanitaryzmu wobec zwierząt
Wystarczająco silny aby powstrzymać większość ataków psów
Nie powoduje trwałych obrażeń u agresywnego psa
ma zaczep, dzięki któremu jest do niego prosty dostęp
Mechanizm zabezpieczający Flip-Top zapobiega przypadkowemu wyczerpaniu
sprawny, w pełni naturalny, gaz pieprzowy na zwierzęta w 51 gramowym pojemniku, który ma zasięg aż do 4,5 m i potrafi zapobiec atakowi większości psów. W trakcie zwykłego spaceru, czy to ze swym pupilem czy bez niego możesz natknąć się na zadziornego psa. Spotkanie z takim osobnikiem może doprowadzić do traumatycznego przeżycia dla Ciebie czy Twoich bliskich. Dlatego właśnie warto wyposażyć się w Gaz pieprzowy na psy Protector Dog amerykańskiej marki Sabre, który jest szczególnie humanitarnym narzędziem obrony, ponieważ nie powoduje trwałych obrażeń u zadziornego psa. Artykuł jest genialny do wykorzystania poprzez spacerowiczów, biegaczy, rowerzystów i kurierów.
Pojemnik komfortowy zaczep do paska, który usprawnia szybki dostęp i ma blokadę, dzięki której gaz nie ulegnie przypadkowemu rozładowaniu. Gaz pieprzowy przeciw psom wypełniony jest zmniejszoną dawką OC, czyli kapsaicyny alkalidowej żeby nie być szkodliwym dla psów, które w przeciwieństwie do ludzi nie posiadają kanalików łzowych i nie pozbędą się gazu tak łatwo. Zaprojektowany, aby być sprawnym i jednocześnie bezpiecznym dla psów.

Podobne produkty w kategorii Gazy pieprzowe