• Producent: Sabre Red
  • Kategoria: Gazy pieprzowe
Gaz pieprzowy Sabre Red MK3,5 520020-C (chmura)
Gaz pieprzowy o stężeniu substancji drażniącej 1,33%. Objętość gazu zezwala na oddanie do dziesięciu jednosekundowych strzałów na odległość do 3 metrów.

Dlaczego warto wybrać gaz pieprzowy Sabre Red?
Gazy pieprzowe to jedna z najtańszych i najlepszych form samoobrony przystępnej bez zezwolenia. Wykorzystania gazu spowoduje zatrzymanie napastnika. Działanie środka drażniącego wywołuje kaszel, krztuszenie się, zamykanie i łzwanienie oczu i pieczenie skóry.
z zasady pojemnik ma 5-letnią żywotność. Na ogół gazy pieprzowe także około 5 lat przydatności do użycia. Pojemniki posiadają wysoką niepodatność na wysoką i niską temperaturę. Gaz Zabre nie zawiedzie Was ani latem, ani zimą.
Formuła gazu pieprzowego jest testowana pod kątem działania. Inwestując w Sabre, inwestujecie w swoje bezpieczeństwo i pewność siebie.
Gaz ma barwnik UV pozwalający na zidentyfikowanie napastnika poprzez policję przy pomocy lampy ultrafioletowej.
Forma prezentowanego gazu to chmura ( też stożek, czyli "Cone"). Zaletą tej formy jest najczęściej mniejsza koniecznośc celowania i łatwość porażenia więcej niżeli jednego napastnika. Gazu w chmurze lepiej nie używać w pomieszczeniach zamkniętych i tam, gdzie panuje przeciąg, zwłaszcza gdy powietrze wieje w naszą stronę i możemy zami unieszkodliwić się tak zwaną chmurą zwrotną.

Podobne produkty w kategorii Gazy pieprzowe