• Producent: Sabre Red
  • Kategoria: Gazy pieprzowe
Gaz pieprzowy Sabre Red SST-01-BK - Stop Strap Pepper Spray
Miotacz gazu pieprzowego produkcji amerykańskiej marki Sabre Red, która zdobyła zachwyt na całym świecie. Gaz Sabre Red SST-01-BK ma objętość 15,9 ml. Wysoką jakość gazów Sabre potwierdzają specjaliści pracujący na co dzień w służbach mundurowych.
Gaz SST-01 posiada funkcję 'Stop Strap', co uniemożliwia użyciu gazu przeciwko Tobie – jeśli napastnik wyciągnie gaz z Twojej ręki, odłączy gaz od specjalnego paska na Twoim nadgarstku i nie będzie mógł wówczas użyć gazu przeciw Tobie.
Gaz wyciąga się z pojemnika w formie strumienia, dzięki temu nie ma zagrożenia powstania tzw. Chmury zwrotnej, która mogłaby zaszkodzić użytkownikowi. Należy pamiętać, iż gaz należy skierować prosto we wrażliwe miejsca napastnika - oczy i nos. Strumień to także pokaźniejsza intensywność działania.
Miotacz gazu pieprzowego ma głowicę typu Flip Top, dzięki której prosto i prędko użyjesz gazu w razie niebezpieczeństwa.zastosować miotacza gazu wystarczy wsunąć palec pod klapkę i wcisnąć przycisk. Takie rozwiązanie też przypadkowemu rozpyleniu gazu.

Podobne produkty w kategorii Gazy pieprzowe