Gaz pieprzowy Sharg Graphite Gel 3mln SHU 25ml Cone (11025-C), 11025-C

chwilowy brak towaru

 • Producent: Sharg Products Group
 • Kategoria: Gazy pieprzowe
 • Pojemność: 25 ml
Gaz pieprzowy Sharg Graphite Gel 3mln SHU 25mlCone(11025-C​) to produkt wysokiej jakości, wytworzony przez wyjątkowo konkretną firmę Sharg, dla najistotniej wymagających użytkowników. Jest to najkorzystniejszy sprzęt do samoobrony, który stanie na wysokości zadania idealnie w każdych warunkach.

Jest to ręczny miotacz gazu pieprzowego w żelu producenta Sharg o wzmocnionej formule 3 000 000 mln SHU, 15 OC% (Oleoresin Capsicum), 1.95% MC (Major Capsaicinoids).

stworzony w Niemczech, najskuteczniejszy gaz obronny przystępny na rynku. Do obrony przed napastnikiem / grupą napastników, będących dodatkowo pod wpływem alkoholu albo środków psychoaktywnych. Sprawdza się w trakcie obrony miru domowego. Skład chemiczny przypasowano tak, żeby gaz był efektywny przeciw zadziornym zwierzętom.

Dysza - CONE wyrzuca substancję drażniącą w postaci chmury. charakteryzuję się natychmiastowym rozproszeniem środka paraliżującego, nie wymaga precyzyjnego celowania w agresora (skuteczna obrona przed grupą napastników).

Gel - substancja paraliżująca w postaci żelu. Mniej podatna na podmuchy wiatru, powiększa zasięg strumienia gazu i przywieranie substancji czynnej. Ogranicza w pomieszczeniach zamkniętych efekt podrażnienia dróg oddechowych wyłącznie do napastnika.

Głowica - z klipsem wykonana z opornego na uszkodzenia mechaniczne polimeru. Profilowany zarys upraszcza szybkie zastosowanie miotacza równocześnie broniąc przed przypadkowym zastosowaniem. Konstrukcja głowicy gwarantuję powtarzalność strumienia gazu (zasięgu), ułatwiając efektywną, skuteczną obronę.
objętość - wybór ręcznego miotacza gazu to jedna z najważniejszych decyzji przy zakupie która, produktywną obronę. Objętość 25 ml jest jedną z najistotniej modnych. Z ochotą noszony w kieszeni czy w torebce zawsze przy sobie!

Ważne!
produkt posiada środek
drażniący OC (oleoresin capsicum czyli kapsaicyę alkalidową). Powoduje silną reakcją alergopodobną: łzawienie, zaczerwienienie skóry oraz silne pieczenie śluzówek. W razie kontaktu z gazem oczy i twarz spłukać zimną wodą. Nie rozcierać, symptomy znikną po ok. 45 min.

Sposób przenoszenia / zastosowania:
 • Nie nosić w miejscach trudno przystępnych.
 • chronić pojemnik przed: uszkodzeniem mechanicznym (np. Kluczami), temperaturą powyżej 50°C (np. W samochodzie) mogącą doprowadzić do rozszczelnienia.
 • podczas obrony utrzymywać bezpieczny dystans.
 • Skierować dyszę w stronę napastnika na wysokości klatki piersiowej lub twarzy.
 • w trakcie rozpylania substancji paraliżującej nie zbliżać się do napastnika, korygować kierunek strumienia gazu.
 • efektywny zasięg substancji drażniącej zależy m.in. Od warunków atmosferycznych (deszcz, przeciwny wiatr).
 • Po użyciu zaleca się zakup nowego pojemnika bez względu na liczba pozostałej substancji drażniącej.
 • towar zawiera informację o sposobie udzielenia pomocy przedlekarskiej.