Guild starfire vi blonde - gitara elektryczna

chwilowy brak towaru

  • Producent: Guild
  • Kategoria: Gitary elektryczne

STARFIRE VI z kolekcji Newark St. To gitary, które proponują istotnie możliwości brzmieniowe. Nieprzeciętne przetworniki LB-1 zostały po raz pierwszy zaoferowane w 1962 roku jako następca single coil. Nie jest to typowy humbucker,nad wyraz ciekawa alternatywa, która nie traci z brzmienia pojedynczej cewki, jasnej i lekko szumiącej.

na dodatek nadaje jej głębsze i przestronne ciepło typowe dla tradycyjnego humbacka. LB-1 zwany ,,Little Bucker’’ to niepowtarzalny przetwornik, tak jak cała gitara Starfire V. Gryf skomponowany z trzech kawałków klon-orzech włoski-klon ma 22 progi.

Gitarę oprócz standardowych potencjometrów wyekwipowano w Master Volume i Guild Vibrato Tailpiece. Osprzęt. Dane technologiczne kompozycja: semi - hollowbody Korpus: klon Gryf: 3-częściowy klon-orzech, włoski-klon Podstrunnica: indyjski palisander Progi: 22 Skala: 628 mm Mostek: Guild ®Tune-O-Matic z palisandrową podstawką Przetworniki: 2 przetworniki LB1 Potencjometry: 2 x Volume, 2 x Tone, Master Volume Tremolo: Guild Vibrato Tailpiece Przełącznik: trójpozycyjny Klucze: Grover Kolor: Blonde, Cherry Red W zestawie: sztywny futerał Gwarancja: 2 lata z możliwością bezpłatnego przedłużenia do 3 lat.

Aby przedłzastosować gwarancję starczy zarejestrować produkt na stronie:www.audiostacja.pl/gwarancje w ciągu 4 tygodni od daty zakupu.

Podobne produkty w kategorii Gitary elektryczne