Philips Golarka do ubrań gc026/00 (8710103660774) Ocena produktu:

od 37,90 PLN

oszczędzasz do 37%

  • Producent: PHILIPS
  • Kategoria: Golarki do ubrań
Oferty (2)
Opis produktu

Golarka do tkanin Philips z łatwością i eliminuje zmechacenia z zróżnicowanych rodzajów odzieży. Każda tkanina — równocześnie sweter, jak i koc — będzie znów wyglądać jak nowa! Golarka do dzianin Natychmiastowe odnowienie starych ciuchów - usuwa zmechacenia z dzianin - produkt optymalny do wszystkich ciuchów - W zestawie 2 baterie AA marki Philips szeroka powierzchnia ostrzy umożliwiająca likwidowanie zmechaceń z obszerniejszego obszaru za jednym razem szeroka powierzchnia ostrzy umożliwia eliminowanie zmechaceń z większego obszaru odzieży.

dzięki temu do przywrócenia ubraniom świeżego wyglądu niezbędna będzie mniejsza ilość ruchów. Ostrza wykonujące aż do 8800 obrotów na minutę i sprawnie usuwające zmechacenia Ostrza wykonują aż do 8800 obrotów na minutę, sprawnie i szybko usuwają zmechacenia z odzieży.

Szczoteczka do czyszczenia pomaga wyczyścić urządzenie po użyciu Szczoteczka do czyszczenia upraszcza czyszczenie urządzenia po użyciu. W tym celu należy nowoczesnać zgodnie z informacjami przekazanymi w skróconej instrukcji obsługi znajdującej się w opakowaniu.

W opakowaniu znajdują się 2 baterie AA marki Philips W opakowaniu znajdują się 2 baterie AA marki Philips. Pojemnik na zmechacenia można prosto wyjmować i opróżniać Pojemnik, w którym znajdują się skatalogowane zmechacenia, można łatwo wyjmować i opróżniać.

3 wymiary otworów siateczki umożliwiające zbieranie zmechaceń dowolnych rozmiarów Dzięki siateczce z otworami w 3 najróżniejszych wymiarach zmechacenia dowolnej wielkości zostaną zgromadzone i precyzyjnie usunięte z tkaniny.

Nasadka regulująca wysokość do użycia z najdelikatniejszymi tkaninami Nasadka regulująca wysokość zezwala na likwidowanie zmechaceń choćby z najdelikatniejszych tkanin....