• Producent: Philips
  • Kategoria: Golarki
  • Rodzaj zasilania: sieciowe, akumulatorowe
  • Czas ładowania: 8 h
  • Czas pracy bezprzewodowej: 35 min
  • Kolor: czarny

wygodne i łatwe golenie System ostrzy CloseCut 4-kierunkowe głowice Flex Trwałe, samoostrzące się ostrza pozwalają na golenie bez wysiłku Golenie bez żadnego wysiłku. Nasze trwałe ostrza CloseCut ostrzą się podczas każdego golenia.

Głowice poruszają się w 4 kierunkach, co usprawnia staranne golenie Głowice Flex poruszające się niezależnie w 4 kierunkach dostosowują się do każdej krzywizny twarzy i upraszczają golenie zarostu nawet na szyi i dolnej szczęce.

Maksymalna moc poprzez lata Dłuższe golenie po każdym ładowaniu. Golarka będzie posiadać taką samą moc przez lata dzięki naszemu sprawnemu i efektywnemu akumulatorowi litowo-jonowemu. 8 godzin ładowania wystarcza na 35 minut bezprzewodowego golenia Uzyskasz ponad 35 minut czasu pracy -- około 11 cykli golenia -- po ośmiogodzinnym ładowaniu.

Golarka pracuje tylko w trybie bezprzewodowym. Otwórz, naciskając przycisk, a następnie wyczyść za pomocą szczoteczki wystarczy otworzyć głowice i zastosować dołączonej szczoteczki do czyszczenia, by wymieść pozostałe włoski.

Tylko zasilanie akumulatorowe Ta golarka jest dedykowana tylko do działania w trybie zasilania akumulatorowego. Pamiętaj,zawsze odłączyć ją przed rozpoczęciem golenia. Dane o produkcie Szerokość w milimetrach 135 Wysokość w milimetrach 190 Głębokość w milimetrach 65 typ (AGD) Golarka dla mężczyzn Model S1310/04 kolekcja (golarki) Philips Shaver series 1000 Zasilanie Akumulator zaimplementowany Czas pracy na baterii/bateriach 35 min Czas ładowania 8 h Trymer Nie użytkowanie na mokro Nie stosowanie na sucho Tak Akcesoria w zestawie - Szczoteczka do czyszczenia - Nasadka zabezpieczająca odcień (wyliczeniowy) Czarny Pozostałe właściwości - wyświetlacz: wskaźnik niskiego poziomu naładowania akumulatora - Przed zastosowaniem odłącz od gniazdka elektrycznego

Podobne produkty w kategorii Golarki