DeLonghi CGH912 Ocena produktu:

od 399,00 PLN

oszczędzasz do 9%

  • Producent: DeLonghi
  • Kategoria: Grille elektryczne
  • Moc: 1500 W
  • Regulacja temperatury: tak
Oferty (3)
Opis produktu

De'Longhi CGH 912 C poręczny grill elektryczny CGH 912 C De’Longhi upraszcza codzienne gotowanie i otwiera świeże możliwości kulinarnych kreacji. Wyposażony w staranny system kontroli temperatury oraz 2 funkcje pracy: contact i barbecue pozwoli urozmaicić repertuar serwowanych dań.

Dzięki wielkim powierzchniom cieplnym, możesz przygotować posiłek dla całej rodziny. Moc 1500 W i oporna na zarysowania, bezpieczna w zetknięciu z produktami spożywczymi, warstwa ceramiczna umożliwiają przyrządzenie zdrowych, beztłuszczowych wersji dań z mięs, ryb czy warzyw.

prosto wyczarujesz także soczyste hamburgery oraz chrupiące panini. Płyty z łatwością się zdejmuje i można je myć w zmywarce, co upraszcza czyszczenie urządzenia. Wydajny Perfect Oil Drain System, odprowadzający tłuszcz, pozwala na grillowanie zdrowych i lekkich potraw.

sprawdź jak to kompaktowe urządzenie zmieni Twoje codzienne gotowanie! Kulinarny pomocnik wyposażony w 2 funkcje pracy, grill elektryczny CGH 912C umożliwia grillowanie i opiekanie mięs, ryb, owoców morza i warzyw - bez dodatku tłuszczu, a także przygotowanie chrupiących panini z dowolnymi dodatkami.

Możesz grillować w pozycji otwartej albo użyć dwie płyty, opiekając elementy z obu stron. Teraz z łatwością wykreujesz soczyste hamburgery z wołowiny albo ich wegetariańskie wersje np. Z cieciorki.

dokładny system kontroli temperatury pozwala na monitorowanie efektów grillowania i pomoże uzyskać ulubiony stopień wysmażenia mięsa. Ceramiczna aby umożliwić zdrowe gotowanie, płyty grilla CGH 912C mają wytrzymałą powłokę ceramiczną, która jest w całości bezpieczna w zetknięciu z produktami spożywczymi i wolna od PTFE oraz PFOA.

Równomierny rozkład ciepła zagwarantuje wydajne grillowanie, a efektywny system grzania powoduje, że urządzenie jest momentalnie gotowe do pracy. Zapomnij o uciążliwym przywieraniu elementów i mozolnym czyszczeniu urządzenia z pozostałości po grillowaniu!

Nieprzywierająca warstwa w modelu CGH 912 C ułatwia przyrządzanie posiłków i czyszczenie urządzenia. Szeroka powierzchnia Zdrowy posiłek dla całej rodziny? Dzięki wielkim powierzchniom grzejnym: 23x29 cm, możesz grillować obszerniejszą porcję komponentów równocześnie.

Po pełnym rozłożeniu urządzenia powierzchnia robocza rozszerza się aż do 46x29 cm. Gotuj bez tłuszczu - Perfect Oil Drain System Grill elektryczny CGH 912C wyposażono w efektywny system odprowadzający tłuszcz.

Pochyłe powierzchnie grillujące umożliwiają łatwe odprowadzanie tłuszczu do specjalnych zbiorników. Prostota stosowania i nieskomplikowane czyszczenie Odkryj moc możliwości grilla elektrycznego De’Longhi, ciesząc się łatwością obsługi urządzenia i zachowując czystość kuchni!

Pokrywa, pozwalająca na dociśnięcie grillowanych potraw, funkcjonalne, gumowe uchwyty, nieprzewodzące ciepła. Zapobiegają oparzeniom w trakcie gotowania. Aby ułatwić czyszczenie grilla, płyty cieplne można z łatwością demontować i myć w zmywarce.

Żeby wysunąć je z urządzenia, starczy wykorzystać przycisków zwalniających. Konstrukcja, zakładająca ściekanie tłuszczu do 2 użytecznych zbiorników, zagwarantuje pełną higienę pracy. Użyteczny i wytrzymały Grill elektryczny CGH 912C powstał z najwyższej klasy, wytrzymałych materiałów,bezawaryjnie słwykorzystać przez lata.

Kompaktowe urządzenie można z łatwością przechowywać, także w pozycji pionowej. 2 zestawy płyt Grill elektryczny CGH 912C posiada w komplecie dwie płyty grillowe, dwie płyty płaskie i poręczną szpatułkę do czyszczenia.

Podobne produkty w kategorii Grille elektryczne