Galakta Gra catan - skarby, smoki i odkrywcy - Ocena produktu:

od 72,99 PLN

oszczędzasz do 1%

  • Producent: Galakta
  • Kategoria: Gry dla dzieci
Oferty (2)
Opis produktu

rozszerzenie Skarby, Smoki i Odkrywcy składa się z sześciu różnorodnych scenariuszy. Są one przeznaczone przeważnie dla graczy, którzy znają już dobrze zwiększenia Żeglarze i Miasta i Rycerze i chcieliby podnieść poziom trudności gry. Szczególnie powinny im przypaść do gustu scenariusze Pustynne smoki, wielki Catan, pokaźny kanał i Zaczarowana kraina. Gracze, którzy wolą prostsze, skupiające się na odkrywaniu i ekonomii rozgrywki, powinni sięgnąć po Wyspy skarbów i Wyprawę w nieznane. Ponadto dzięki bogactwu zwiększenia Skarby, Smoki i Odkrywcy gracze ceniący kreować własne scenariusze lub rozwijać te już istniejące mogą zastosować sporo nowych składników, w tym kafelki smoków, skarbów i kanałów.

Pokonajcie niebezpieczne pustynne smoki, zbudujcie duży kanał albo zdobądźcie zapomniane skarby! Sześć scenariuszy, zawartych w tym zwiększeniu, proponuje dużo nowych komponentów dla doświadczonych graczy.

Scenariusze te nie są samodzielną grą, by w pełni cieszyć się zwiększeniem Skarby, Smoki i Odkrywcy konieczne będą: Catan, Żeglarze i Miasta i Rycerze.


Akcesoria w komplecie

- 12 pól terenu
- 6 pól morza/pustyni
- 2 ramki morza
- 9 kafelków kanału
- 16 miast w 4 kolorach
- 19 kafelków smoków
- 20 kafelków skarbów

Podobne produkty w kategorii Gry dla dzieci