Gra Imprezowa Wieża +18 (8590228024282)

chwilowy brak towaru

  • Producent: Albi
  • Kategoria: Gry dla dzieci

To nowa odsłona tradycyjnej Jengi w wydaniu na imprezę.Zasady gry są podobne, chodzi o to, żeby ostrożnie wyciągać klocki. Jednak na każdym klocku są zapisane zadania, które należy wykonać. Za niewykonanie zadania trzeba oddać fant / napić się.

Przed rozpoczęciem gry, zawodnicy ustalają zadanie główne czyli zadanie, które będzie musiał wykonać zawodnik, który zburzy wieżę z klocków.1. Zbudujcie wieżę 2. Przygotujcie kieliszek z napojem według własnego życzenia.

Przed grą uzgodnijcie o co będziecie grać, jak kara czy zadanie czeka na tego, który przewróci wieżę.3. Pierwszy gracz zabiera jeden klocek (ale nie z najwyższego ukończonego piętra) i ustawia go na górę wieży wykonując po tym zadanie na nim zapisane.

Kolejna tura odbywa się zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Za każdym razem nalezy dokończyć budowanie całe piętro wieży, przed rozpoczęciem nowego.4. Gracz, który przewróci wieżą wykonuje wcześniej ustalone poprzez grupę zadanie!Przed grą każdy z graczy musi się wyposażyć w kieliszek/szklankę napoju.Zawartość pudełka:- 48 drewnianych klocków z zadaniamiLiczba graczy: 2+Wiek: 18+Czas rozgrywki: około 30 minut

Podobne produkty w kategorii Gry dla dzieci