Arkana Miłości. Edycja Premium Ocena produktu:

od 83,50 PLN

oszczędzasz do 21%

  • Producent: Matuszak Kamil, Pronobis Mateusz
  • Kategoria: Gry planszowe
Oferty (4)
Opis produktu

Gra Arkana Miłości Edycja Premium Poznajcie Arkana miłości i odkryjcie nowy wymiar miłości i magii namiętnego seksu. Spotęgujcie Wasze doznania erotyczną grą, doskonaląc swą sztukę sprawiania rozkoszy.Wypróbujcie rozpalające pieszczoty i wyzwania zawarte na zniewalających kartach.

Wyraźcie swoje najskrytsze, najgłębsze i najmocniej podniecające fantazje...Pozwólcie, by doszło do ich ziszczenia, doprowadzając Was, sekunda po sekundzie, do ekstazy... Odkryjcie razem sekrety namiętnych Arkan miłości albo drapieżnych Arkan miłości: Dominacji.Obie części gry wraz z romantycznym dodatkiem Kochankowie i gorącymi gadżetami, czekają na Was w pełnym fantazji pakiecie Premium tej bestsellerowej gry erotycznej!Na czym polegają Arkana miłości?Gra polega na wykorzystywaniu następujących kart: Arkan - które rozbierają naszą sympatię lub nas samych Wyzwań - które wzmacniają wzajemne przywiązanie i zaufanie Akcji - które pozwalają oddać się wzajemnym pieszczotom Akcji Specjalnych - które czynią rozgrywkę bardziej dynamiczną Kontrakcji - które negują/zmieniają Akcje albo Wyzwania Atutów - które zostają w grze i zmieniają ją na stałe Podstępów - które mogą być używane, jak Akcje lub do nich dołączane...

Gra kończy się, gdy przynajmniej jedna z osób jest już pozbawiona oraz zostanie użyta karta Arkana Miłości, pod wpływem której w romantycznym porywie oddacie się sobie w pełni, spleceni we wzajemnej ekstazieDlaczego pokochasz Arkana miłości: Edycję premium? Wszystkie karty kolekcji można dowolnie konsolidować, by stworzyć swoją talię (zgodnie z potrzebami i preferencjami).

To pierwsza gra erotyczna w Polsce, która efektowne akty, cytaty i jest tak rozbudowana. Zestaw spełnia wszelkie fantazje... Nawet te w klimacie dominacji i uległości. Komplet daje dużo możliwości, mieści dużo różnych kart, gadżety.

Gra cały czas się rozwijają i pojawiają się do niej nowe dodatki Jest praktyczny i z łatwością zabierzesz go ze sobą wszędzie. Wniesie do relacji coś nowego i świeżego... Nadzwyczajnie nadaje się na prezent.

Podobne produkty w kategorii Gry planszowe