Jak Pokonać Zmartwienia I Poradzić Sobie Ze Stresem - Dale Carnegie, oprawa miękka Ocena produktu:

od 26,36 PLN

oszczędzasz do 16%

  • Producent: Sensus
  • Kategoria: Hobby i poradniki
  • ISBN: 9788328342583
  • Oprawa: miękka
  • Autor: Dale Carnegie
  • Wydawnictwo: Helion
  • Ilość stron: 200
  • Rok wydania: 2018
Oferty (2)
Opis produktu
Każdy niekiedy się martwi. Problem rozpoczyna się wtedy, gdy zmartwienia utrzymują się dłużej. Mogą wtedy przyczynić się do licznych schorzeń. Co więcej, umysł skupiający się na zmartwieniach jest zdezorientowany i podzielony, a przy tym niezdolny do produktywnej pracy. To wszystko sprawia, że pokonanie negatywnych myśli jest nie tylko kwestią szczęścia, dobrego nastroju i sukcesu w pracy. To na dodatek warunek pozostawania w zdrowiu i utrzymania korzystnych relacji z innymi ludźmi.

Zmiana nastawienia i wyszkolenie umysłu, by skupiał się na harmonii, spokoju, spektakularnie, miłości i zrozumieniu, wymaga pewnej pracy, lecz jest wykonalne. Trzeba tylko konsekwencji i determinacji. W tej książce wyjaśniono przyczyny przeróżnych zmartwień, tych, które rodzą się w naszych domach i w pracy. Są tu wskazówki, jak sobie radzić ze stresem, uniknąć wypalenia zawodowego i wypracować, a następnie utrzymać pozytywne nastawienie, które pozwoli na zastąpienie trosk pozytywnymi myślami i działaniami. Nie można całkowicie wyzbyć się zmartwień, ale dzięki tej książce dowiesz się, jak zminimalizować ich negatywne skutki i przekształcić je w pozytywne działania, które wzbogacą Twoje życie i sprawią, iż będziesz szczęśliwszy.

Dzięki tej książce:

Dowiesz się, dlaczego zamartwianie się jest groźne i jak nad nim zapanować
Nauczysz się właściwego podejścia do stresu związanego z pracą
Zaczniesz pokonywać strach i przyjmować pozytywne nastawienie
Dowiesz się, jak radzić sobie z presją czasu i stawiać czoła zmianom
Staniesz się szczęśliwszym, bardziej spełnionym człowiekiem
Przeżyj dzisiejszy dzień z radością!
Dale Carnegie był pionierem ruchu na rzecz rozwoju ludzkiego potencjału. Jego nauki i teksty pomogły ludziom z całego świata zyskać pewność siebie, poprawić relacje międzyludzkie, odnieść sukces zawodowy, pokonać strach i pohamować skłonności do zamartwiania się. Jego najszczególniej znana książka Jak zdobyć przyjaciół i zjednać sobie ludzi została przetłumaczona na 36 języków, a w 2002 roku otrzymała tytuł najlepszej książki biznesowej XX wieku. Dale Carnegie prawdopodobnie bardziej niżeli ktokolwiek inny z jego pokolenia nauczył ludzi, jak żyć w dobrych relacjach z innymi.

ISBN: 9788328342583
Kod paskowy: 9788328342583
Autorzy: Carnegie Dale
Rok wydania: 2018
Kod wydawcy: 20367
ilość stron: 200
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.19.0
Format: 14.3x20.6
Głębokość (mm): 11
Waga: 0.244
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Podobne produkty w kategorii Hobby i poradniki