Marihuana dla wszystkich Lecznicze zastosowanie konopi Ocena produktu:

od 15,81 PLN

oszczędzasz do 24%

  • Producent: Esteri
  • Kategoria: Hobby i poradniki
  • ISBN: 9788365373717
  • Oprawa: miękka
  • Autor: Fabio Firenzuoli, Francesco Epifani, Idalba Loiac
  • Wydawnictwo: Esteri
  • Ilość stron: 112
  • Rok wydania: 2016
Oferty (3)
Opis produktu
"wykorzystanie konopi w medycynie to temat niezwykle aktualny. W książce Konopie... Dla wszystkich. Lecznicze zastosowanie marihuany autorzy pragnęli przedstawić aktualny stan wiedzy na temat potencjalnego wykorzystania tej rośliny i korzyści wynikających z jej wykorzystywania jednocześnie z punktu widzenia zdrowia, jak i komfortu pacjenta. Omawiają w niej dodatkowo nowe perspektywy zastosowania konopi skonfrontowane z wynikami badań naukowych. Publikacja ta ma za zadanie przedstawić w sposób przystępny, chociaż z zachowaniem starannego podejścia naukowego, krystaliczną informację oraz rozpowszechnić wiedzę na temat konopi.
Fabio Firenzuoli – lekarz medycyny, specjalista z dziedziny ziołolecznictwa i nadzoru nad ziołolecznictwem, dyrektor Centrum Referencyjnego ds. Ziołolecznictwa w Regionie Toskanii (CERFIT; it. Centro di Riferimento in Fitoterapia della Regione Toscana), Centrum Medycyny Integracyjnej? Konsorcjum Szpitalno-Uczelnianego Careggi (it. Centro per la Medicina Integrativa-Azienda Ospedaliero-Universitaria Careggi), a także Oddziału Badań Zintegrowanych nad Interakcją Roślina/Lek w Onkologii (Area di Ricerca Integrata sulle Interazioni Pianta/Farmaco in Oncologia).
Francesco Epifani – matematyk, specjalista ds. Planowania, Programowania i Kontroli w Zarządzaniu, Ekonomiki Zdrowia, Zarządzania w Ochronie Zdrowia, Oceny i Jakości procesów organizacyjnych i produkcyjnych oraz Spraw Publicznych.
Idalba Loiacono – farmaceutka, specjalizująca się w farmacji używanej, ocenie i zarządzaniu technikami medycznymi w Służbie Zdrowia.

Tytuł oryginału: Cannabis per tutti
ISBN: 9788365373717
Kod paskowy: 9788365373717
Autorzy: Firenzuoli Fabio, Epifani Francesco, Loiacono Idalba
Tłumaczenie: Kalwas-Śliwińska Magdalena
Wydanie: 1
Rok wydania: 2016
Kod wydawcy: 43278
Miejscowość: Wrocław
liczba stron: 112
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 13.5x21.0cm
Głębokość (mm): 8
Waga: 0.215
Język oryginału: włoski
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Podobne produkty w kategorii Hobby i poradniki