Moc na talerzu przestań jeść zacznij się odżywiać, Laurum Ocena produktu:

od 39,67 PLN

oszczędzasz do 12%

  • Producent: Laurum
  • Kategoria: Hobby i poradniki
  • ISBN: 9788380875319
  • Oprawa: miękka
  • Autor: Oz Mehmet
  • Wydawnictwo: Laurum
  • Ilość stron: 420
  • Rok wydania: 2018
Oferty (2)
Opis produktu
Po przeczytaniu tej książki nigdy już nie sięgniesz po „śmieciowe jedzenie".
Wyobraź sobie, że istnieje złoty przepis na szczupłą sylwetkę, wysoki poziom energii i sprawną ochronę przed najpoważniejszymi czynnikami zagrażającymi zdrowiu Lekarstwo na wszystko – od zmęczenia począwszy, przez stres, aż po przewlekły ból. Otóż istnieje. W tej bezprecedensowej książce doktor Oz, największy amerykański autorytet w kwestii zdrowia i dobrego samopoczucia, demonstruje ową cudowną recepturę – to proste i pełnowartościowe jedzenie, które pomaga wrócić do zdrowia.
Moc na talerzu to prosty sposób na wykorzystanie siły tkwiącej w żywności, opracowany dzięki szczegółowym badaniom i doświadczeniom pracy z pacjentami. Znajdziesz tu czytelne informacje i plan posiłków uwzględniający rozmaite superskładniki. Przekonujący jak za każdym razem doktor Oz wyjaśnia, co zrobić, aby jedynie przy pomocy jedzenia:
- pozbyć się zbędnych kilogramów,
- podnieść poziom energii i zniżyć nasilenie stanów zapalnych,
- zapobiec występowaniu wielu typowych dolegliwości, takich jak zmęczenie czy ból, bądź jak je łagodzić – zupełnie bez użycia leków.
Zawarty w tej książce 21-dniowy plan utraty wagi na dobry początek to prostych do przyrządzenia i smacznych posiłków, a także przekąsek, które pomogą ci naprawić szkody wynikające ze złych nawyków żywieniowych. Doktor Oz nauczy cię, jak zdrowo robić zakupy, zdrowo gotować i jak jeść - żeby żyć dłużej i cieszyć się udoskonalonym zdrowiem.
Już dziś sięgnij po przepisy na proste do przygotowania i smaczne dania, które odmienią twoje życie!
***
Doktor Oz zna się na jedzeniu – wie, co jeść, by żyć lepiej i zdrowiej. Zmień to, co jesz, a być może pozbędziesz się problemów ze zdrowiem. W swojej pouczającej,dostępnej książce, pełnej anegdot, informacji naukowych, przepisów i wskazówek dotyczących gotowania, zakupów i jedzenia poza domem, doktor Oz podpowiada, jak to zrobić.
Dan Buettner, autor książki Niebieskie strefy w praktyce
Eksperci od dawna wiedzą, iż jedzenie ma wyśmienity potencjał leczniczy i może uniemożliwiać niektórym chorobom, leczyć je, a nawet odwracać ich skutki. Nie ma nikogo, kto mógłby się z tym problemem uporać skuteczniej niżeli doktor Mehmet Oz, który formułuje przekonujący przekaz i pomaga milionom ludzi rocznie dodać kilka lat i całe sporo kolorytu do swojego życia.
dr David L. Katz, dyrektor założyciel Yale University Prevention Research Center, założyciel i przewodniczący True Health Initiative
niedużo innych rzeczy w takim stopniu wpływa na nasze zdrowie i samopoczucie jak jedzenie. Pisząc Moc na talerzu, doktor Oz – lekarz Ameryki – opracował rzetelny, a zarazem dostępny przewodnik po świecie żywności. Chce nam pomóc czerpać radość z jedzenia, a przy tym odżywiać się – jedząc to, co znamy i lubimy – w taki sposób, żebyśmy mogli zachować zdrowie i wysoki poziom energii. Gdybyś miał przeczytać w tym roku jedynie jedną książkę o odżywianiu, to bezapelacyjnie powinna być to ta. Gorąco ją polecam!
dr Dean Ornish, założyciel i przewodniczący Preventive Medicine Research Institute, autor książek Spektrum, a także Dr. Dean Ornish’s Program for Reversing Heart Disease
***
Dr Mehmet Oz jest kardio-torakochirurgiem i ośmiokrotnym laureatem Daytime Emmy Awards za program The Dr. Oz Show. Prowadzi na dodatek program Daily Dose emitowany na wielu międzynarodowych rynkach radiowych i za pośrednictwem iHeartRadio, a jego felietony prasowe trafiają za pośrednictwem serwisu Hearst na 175 rynków na całym świecie. Jego aplikacja AskMD w 2014 roku pozostała uhonorowana tytułem Best Medical App.
Dr Oz został zaliczony przez magazyny „Time", „Forbes" i „Esquire" do grona 100 najszczególniej wpływowych ludzi, a Uniwersytet Harvarda za jednego ze swych 100 najistotniej wpływowych absolwentów; przewodnik Castle Connolly co roku przyznaje mu status lekarza najwyższej klasy.

Podtytuł: Przestań jeść, zacznij się odżywiać
Tytuł oryginału: Food Can Fix It: The Superfood Switch to Fight Fat, Defy Aging, and Eat Your Way Healthy
ISBN: 9788380875319
Kod paskowy: 9788380875319
Autorzy: Oz Mehmet
Tłumaczenie: Witkowska Magda
Wydanie: 1
Rok wydania: 2018
Kod wydawcy: 31321
liczba stron: 416
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
PKWiU: 58.11.1
Format: 16.0x23.5cm
Głębokość (mm): 23
Waga: 0.815
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Podobne produkty w kategorii Hobby i poradniki