Oczyszczanie nerek - Lauren Felts, oprawa miękka Ocena produktu:

od 26,55 PLN

oszczędzasz do 10%

  • Producent: Vital
  • Kategoria: Hobby i poradniki
  • ISBN: 9788365404084
  • Oprawa: miękka
  • Autor: Lauren Felts
  • Wydawnictwo: Vital
  • Ilość stron: 344
  • Rok wydania: 2016
Oferty (3)
Opis produktu
Każdego dnia nasze organizmy są narażone na działanie wielu toksyn. Część z nich znajduje się w naszym otoczeniu i pożywieniu, a niektóre powstają w środku naszych ciał wskutek przemian metabolicznych. Jak poradzić sobie z tym natłokiem krzywdzących substancji, które mają niebagatelny wpływ na nasze zdrowie?
Odpowiedzi w swej książce udziela certyfikowana dietetyczka, konsultantka do spraw zdrowia i pasjonatka Raw Food. Na własnym przykładzie przekonała się, jak ważne jest oczyszczanie nerek. Dopiero po jego dokonaniu udało jej się pozbyć dolegliwości nękających ją od dłuższego czasu. Teraz dzieli się z Tobą sprawdzonymi, bezpiecznymi i wydajnymi metodami detoksykacji.
Dzięki tej książce zrozumiesz, jak znaczne dla stanu naszego zdrowia są nerki. Nauczysz się rozpoznawać stopień skażenia toksynami równocześnie tego organu, jak i całego organizmu. Zrozumiesz, skąd napływają do Twojego ciała szkodliwe substancje i w oparciu o tę wiedzę zmodyfikujesz swoje codzienne zwyczaje. Świadomie przygotujesz się do detoksu, a także dowiesz się, co powinieneś robić po jego skutecznym wykonaniu. Autorka przedstawia plan żywieniowy oczyszczający nerki i przepisy na konkretne dania. Odpowiada również na zwykle zadawane pytania.
Przedstawiony w tej książce program trafia wprost w przyczynę Twoich problemów zdrowotnych i występujących objawów. Dzięki niemu zmienią się nie tylko Twoje wyniki badań i samopoczucie,także fason życia.
Oczyść nerki, zyskaj zdrowie!

Podtytuł: Prosty, bezpieczny i sprawny sposób detoksykacji organizmu
ISBN: 9788365404084
Kod paskowy: 9788365404084
Autorzy: Felts Lauren
Wydanie: 1
Rok wydania: 2016
Kod wydawcy: 32715
Miejscowość: Białystok
ilość stron: 344
Oprawa: Miękka
PKWiU: 58.11.1
Format: 14.5x20.5cm
Głębokość (mm): 15
Waga: 0.425
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Podobne produkty w kategorii Hobby i poradniki