Szczęśliwi biegają ultra. Jak przebiec 100km w jeden dzień, koić ból śpiewem i postawić pasję ponad dom i kredyt - Ostrowska-Dołęgowska Magdalena, Dołęgowski Krzysztof, oprawa miękka Ocena produktu:

od 25,69 PLN

oszczędzasz do 10%

  • Producent: Ostrowska-Dołęgowska Magdalena, Dołęgowski Krzysztof
  • Kategoria: Hobby i poradniki
  • ISBN: 9788375794038
  • Oprawa: miękka
  • Autor: Magdalena Ostrowska-Dołęgowska, Krzysztof Dołęgow
  • Wydawnictwo: Galaktyka
  • Ilość stron: 320
  • Rok wydania: 2015
Oferty (3)
Opis produktu
Psychika mówiła mi: "Nie dasz rady! Co Ty tu robisz, mazgaju!". Krzysiek walczył za nas dwoje, gdy czepiałam się jego plecaka i z poczuciem, że zaraz zwymiotuję sobie na buty – parłam za nim pod górę. I jeszcze musiał patrzeć jak się rozklejam, jak cierpię. A jednak – był to jeden z najważniejszych i najwspanialszych tygodni w naszym życiu. Może właśnie dlatego, iż było tak trudno? Że aby skończyć ten wyścig trzeba było 15 razy sięgnąć do najgłębszych pokładów motywacji, zagryźć zęby, upadać i się podwyższać. Nie żebym była masochistką.

Ale walka daje tyle wspomnień! A poczucie, iż zrobiło się coś nieszablonowego jest spotęgowane faktem, że zrobiliśmy to razem. I że było przecież pięknie dookoła. I iż w tyle zostało tak niemało zespołów.
"Szczęśliwi biegają ultra" to inspirująca historia o ludziach - na pozór zwyczajnym, mieszkającym wewnątrz Warszawy i prowadzącym razem producenta.
zespoiła ich szeroka miłość.

Od tamtej pory Magda i Krzysiek to zespół - w domu, w pracy i na zawodach. Choć Magda zarzekała się, iż bieganie nie jest dla niej, dziś ma na koncie starty w arcytrudnych ultramaratonach górskich.
Książka łączy w sobie części fascynującej autobiografii, funkcjonalnego podręcznika o górskich ultramaratonach i rajdach przygodowych, pełnego konkretnych porad, a także relacji ze spotkań z legendarnymi zawodnikami z Polski i zza granicy, takimi jak Scott Jurek czy Tony Krupicka.

ISBN: 9788375794038
Kod paskowy: 9788375794038
Autorzy: Ostrowska-Dołęgowska Magdalena, Dołęgowski Krzysztof
Kod wydawcy: 23018
Miejscowość: Łódź
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
PKWiU: 58.11.19.0
Format: 24.0x15.8cm
Języki: polski

Podobne produkty w kategorii Hobby i poradniki