WENUS PLANETA PARTNERSTWA ROLA BOGINI MIŁOŚCI W HOROSKOPIE, Elżbieta Kłobus

chwilowy brak towaru

  • Producent: Studio Astropsychologii
  • Kategoria: Hobby i poradniki
  • ISBN: 9788373777071
  • Oprawa: miękka
  • Autor: Elżbieta Kłobus
  • Wydawnictwo: Studio Astropsychologii
  • Ilość stron: 136
  • Rok wydania: 2015
Wenus jest niezwykle pokazujena jako kobieta próżna, a zarazem pełna wdzięku. Warto poznać jednak jej prawdziwe oblicze, które jest niezwykle dalekie od utartego schematu. Tym bardziej, iż planeta nosząca jej imię wyjątkowo silnie wpływa na życie każdego człowieka.
Wenus z tej książki nie jest już łagodna i zajęta z reguły romansami, a okazuje się być istotą żądną władzy i potrafiącą ją uzyskać. Jest to absolutny kontrast z jej stereotypowym wizerunkiem. Każdy, kto chciałby w pełni odczytywać horoskop, powinien sięgnąć po tę książkę, która skupia się na oddziaływaniu tej tak niezwykle ważnej z astrologicznego punktu widzenia, planety.
Autorka opisuje najważniejsze cechy Wenus i jej znaczenie w horoskopie. W sposób w pełni obiektywny analizuje zarówno pozytywne, jak i negatywne aspekty tej planety. Odszukasz tu tranzyty i progresje Wenus oraz jej opis w poszczególnych domach horoskopu. Dowiesz się, jak ją interpretować w horoskopach mudialnych i partnerskich.
Jako, że Wenus odpowiada za relacje międzyludzkie, dzięki tej nowatorskiej publikacji każdy może odpowiedzieć na pytanie, czy znajdzie partnera i kiedy ma na to szanse. Uzyskasz także obszerniejszą świadomość dotyczącą twoich związków z innymi ludźmi i nauczysz się je świadomie kształtować. Dowiesz się dodatkowo, w jaki sposób możesz wzmocnić w sobie korzystne aspekty Wenus i zminimalizować zgubne działanie tych, które mogą utrudniać życie.
Poznaj prawdę o Wenus i popraw swoje relacje.


Autorzy: Elżbieta Kłobus
Data premiery: 2015-02-09
EAN: 9788373777071
Format: 14,5x20,5 cm
ilość stron: 136
ISBN: 9788373777071
Oprawa: broszurowa
Rok wydania: 2015
Wydawnictwo: Studio Astropsychologii

Podobne produkty w kategorii Hobby i poradniki