Żyj lepiej kochaj mądrzej jak uwolnić się od przeszłości cieszyć się teraźniejszością I tworzyć idealną przyszłość, oprawa twarda

chwilowy brak towaru

  • Producent: Wydawnictwo Naukowe PWN
  • Kategoria: Hobby i poradniki
  • ISBN: 9788301198404
  • Oprawa: twarda
  • Autor: Philip Zimbardo|Rosemary Sword
  • Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Pwn
  • Ilość stron: 176
  • Rok wydania: 2018
Wyobraź sobie, że możesz wyzwolić się od całego zła, jakie spotkało cię w życiu. Masz możliwość zostawić za sobą toksyczne związki, tragiczne sytuacje, lęk przed utratą partnera i złamanym sercem czy ból fizyczny, psychiczny i emocjonalny? Co robisz?
Zastanów się, jak by to było, poczuć się naprawdę szczęśliwym i odnaleźć sens życia; uwolnić się od krzywdzących schematów myślenia i reakcji, które prowadzą do negatywnych doświadczeń,, a także od toksycznych ludzi i sytuacji, które cię ograniczają? Jaka byłaby Twoja reakcja, gdyby okazało się, że od lat patrzysz w złym kierunku – wracasz do przykrych doznań z przeszłości, zamiast spojrzeć przed siebie, na przyszłość całkowitą bezkresnej nadziei?
A co, jeśli rozwiązaniem jest coś tak prostego jak zmiana nastawienia? Może wystarczy uświadomić sobie, w jaki sposób traktujesz czas – jak postrzegasz przeszłość, teraźniejszość i przyszłość? Czy nie chcesz wywołać pozytywnych zmian w każdym aspekcie swego życia – począwszy od relacji intymnych i kontaktów z rodziną, współpracownikami, kolegami ze szkoły i przyjaciółmi? Czy to wszystko może się wydarzyć, jeśli po prostu zaczniesz inaczej patrzeć na swój świat?
Kluczowe pytanie: czy wiedząc, jak to zrobić i posiadając taką możliwość, skorzystasz z nadarzającej się okazji? Jeśli odpowiesz twierdząco, to jesteśmy w domu; masz przed sobą właściwą książkę i możemy brać się do pracy!

Podtytuł: Jak uwolnić się od przeszłości, cieszyć się teraźniejszością i kreować nadzwyczajną przyszłość
Tytuł oryginału: Living and Loving Better with Time Perspective Therapy
ISBN: 9788301198404
Kod paskowy: 9788301198404
Autorzy: Zimbardo Philip, Sword Rosemary
Wydanie: 1
Rok wydania: 2018
Kod wydawcy: 20411
liczba stron: 176
Oprawa: Twarda
PKWiU: 58.11.1
Format: 17.0x24.5cm
Głębokość (mm): 12
Waga: 0.416
Języki: polski
Grupa towarowa: Książka

Podobne produkty w kategorii Hobby i poradniki