• Producent: Axiss Glass
  • Kategoria: Kabiny prysznicowe
  • Kod producenta: SK4222
  • Wymiary: 80 x 80 cm

AxissGlass to europejska marka posiadająca w swej ofercie wysokiej jakości części wyposażenia łazienek. Wśród towarów znajdują się: kabiny, drzwi prysznicowe, ścianki prysznicowe, a także brodziki. Produkcja wyrobów sprzedawanych przez AxissGlass przeszła liczne akredytacje, w tym ISO9001: 2000 Międzynarodowy System Jakości, CE, TUV i atesty GS.

AxissGlass koncentruje się na byciu liderem na rynku kabin prysznicowych i zawsze stara się dążyć do polepszania swych towarów. Asortyment AxissGlass jest nad wyraz popularny w wielu krajach Europy.W ofercie AxissGlass znajduje się ponad 200 serii towarów.

Cały asortyment odznacza się nie tylko genialnym wyglądem, ale także przemyślaną, sprawdzoną konstrukcją. W celu osiągnięcia wysokiej jakości gwarantującej bezawaryjność i bezpieczeństwo używania produkty przechodzą szereg specjalistycznych testów.

Produkty wyprodukowane są z niezwykłą trosceą, a materiały używane do produkcji odznaczają się unikatową jakością oraz opornością. !!! genialnA JAKOŚĆ W przystępnEJ CENIE !!! Więcej danych o produktach AxissGlass można przeczytać na stronie www.axissglass.com SPECYFIKACJA wszystkie elementy konstrukcyjne tworzone z metalu ościeżnice - aluminium matowe - brak widocznych śladów po wodzie.

szkło hartowane grubości 6mm mechanizm unoszenia drzwi nad posadzką możliwość otwierania do środka i na zewnątrz warstwa easy clean zakres regulacji szerokości -10/+20 mm możliwość instalowania na brodziku i posadzce mocne strony oraz JAKOŚĆ USŁUGI MARKOWY produkt wyśmienitEJ JAKOŚCI JAKOŚĆ WYKONANIA istotnIE PRZEWYŻSZA CENĘ prawdziwa 24mc gwarancja, a także serwis pogwarancyjny odbiór osobisty po wcześniejszym obejrzeniu produktu faktura VAT

Podobne produkty w kategorii Kabiny prysznicowe