Bezprzewodowa kamera cofania bc 35 marki Garmin

chwilowy brak towaru

  • Producent: Garmin
  • Kategoria: Kamery cofania
staranny podgląd sytuacji z tyłu pojazdu
  • pole widzenia o kącie 160°; ukazuje, co jest z tyłu
  • wbudowany moduł Wi-Fi® pozwala na przesyłanie widoku z kamery BC 35 na żywo bezpośrednio na ekran zgodnego¹ urządzenia nawigacyjnego GPS
  • Bezprzewodowe przesyłanie nagrań z kamery na odległość do 13,72 m (45 stóp) — zasięg może być przeróżny i zależy od sposobu instalacji
  • Po podłączeniu do stałego źródła zasilania przystępne przełączanie w razie zapotrzebowania pomiędzy trybem kamery a trybem nawigacyjnym
  • odporność na niełatwe warunki pogodowe²

korzystnej jakości kamera cofania, taka jak Garmin BC 35, może pokaźnie poprawić kierowcom widoczność do tyłu, a dzięki czemu pomaga zminimalizować ryzyko wypadków związanych z „martwą strefą" podczas cofania.

Cofanie bez obaw

W połączeniu ze zgodnym urządzeniem nawigacyjnym GPS bezprzewodowa kamera cofania BC 35 działa jak wielofunkcyjna kamera z obsługą sieci Wi-Fi, pomagając zauważyć pojazdy, pieszych, zwierzęta i inne niełatwe do zauważenia przeszkody znajdujące się za pojazdem.

Jeśli kamera jest podłączona do świateł cofania, zgodne urządzenie nawigacyjne Garmin może automatycznie wyświetlać obraz z kamery zawsze, gdy zostanie wrzucony bieg wsteczny — po zmianie biegu na inny następuje automatyczne przełączenie w tryb nawigacji. Inną opcją jest podłączenie systemu do stałego źródła zasilania, co zezwala na przełączanie między trybem nawigacji a trybem kamery cofania przy pomocy przycisku.

Wyświetlane na ekranie linie nawigacji można dopasowywać do rozmiarów pojazdu, co usprawnia kierowcom wyświetlenie wskaźników dotyczących odległości, którą należy pokonać na wstecznym biegu. W jednym systemie można zainstalować maksymalnie 4 kamery, które zapewnią obszerny kąt widzenia po włączeniu wstecznego biegu.

Dzięki wytrzymałej konstrukcji model BC 35 jest w stanie znieść najgorszą pogodę. Producent Garmin doradza przeprowadzenie profesjonalnej instalacji kamery BC 35 poprzez sprzedawcę. Niemniej jednak można ją wykonać samodzielnie. Kamerę trzeba zamontować z tyłu pojazdu i podłączyć do źródła zasilania, np. Do świateł tylnych.

¹ Urządzenie nawigacyjne sprzedawane oddzielnie. sprawdź zgodne urządzenia.
² Klasa wodoszczelności: IPX7