Bezprzewodowa kamera cofania Garmin BC 30 (nadajnik)

chwilowy brak towaru

  • Producent: Garmin
  • Kategoria: Kamery cofania

Opis

W połączeniu ze zgodnym urządzeniem nawigacyjnym GPS bezprzewodowa kamera cofania BC 30 pomaga zauważyć pojazdy, pieszych, zwierzęta i inne nieprzystępne do zauważenia przeszkody znajdujące się za pojazdem. Jeśli kamera jest podłączona do świateł cofania, urządzenie nawigacyjne może samoczynnie wyświetlać obraz z kamery zawsze, gdy zostanie wrzucony bieg wsteczny — po zmianie biegu na inny następuje samoczynne przełączenie w tryb nawigacji.

Inną opcją jest podłączenie systemu do stałego źródła zasilania, co zezwala na przełączanie pomiędzy trybem nawigacji a trybem kamery cofania za pomocą przycisku. Wtedy nadajnik przesyła obraz z kamery do odbiornika urządzenia nawigacyjnego zamontowanego choćby 10 m dalej (zasięg różni się w zależności od sposobu montażu; w przypadku niektórych pojazdów może okazać się niezbędne użycie przedłużacza, który można nabyć osobno).

Doradza się zlecenie konstrukcji zestawu fachowej firmie. Niemniej jednak można ją wykonać samodzielnie. Kamerę trzeba zamontować z tyłu pojazdu i podłączyć do źródła zasilania, np. Do świateł tylnych. Dzięki wytrzymałej konstrukcji model BC 30 jest w stanie znieść najgorszą pogodę. W jednym systemie można zainstalować maksymalnie 4 kamery, które zapewnią duży kąt widzenia.

UWAGA! W skład zestawu nie wchodzi bezprzewodowy odbiornik z modułem komunikatów RDS i kablem zasilającym z gniazda zapalniczki (1,5m) niezbędny do odbioru sygnału rejestrowanego przez moduł kamery. Niniejszy pakiet stanowi jedynie pakiet poszerzający zakres możliwości pełnego zestawu BC 30 (010-12242-00) wyekwipowanego standardowo w tenże odbiornik.


KompatybilnośćWyposażenie  • EAN: 753759147471