Kamera XIAOYI Yi Dome Czarny (6970171172469)

chwilowy brak towaru

  • Producent: YI Technology
  • Kategoria: Kamery internetowe

YI Dome Camera 1080p Niesamowita jakość obrazu i postępowy design czyni kamerę Home 1080p najkorzystniejszą w swej klasie. 1080p FullHD Ruchoma głowica 8 zakładek Auto-cruise Śledzenie ruchu Wykrywanie płaczu dziecka Dwustronna komunikacja audio YI Cloud Niesamowicie bezpieczne przechowywanie w chmurze Zabezpiecz swoje nagrania i zarządzaj nimi bezpośrednio w chmurze.

Korzystaj z wysokiej klasy bezpieczeństwa dzięki prostemu w obsłudze interfejsowi. Wszystkie filmy są szyfrowane przed przesłaniem ich do chmury i stanowią świetną kopię bezpieczeństwa. Klucz bezpieczeństwa jest okresowo aktualizowany w celu zapewnienia najwyższego poziomu ochrony informacji.

345° poziomej i 115° pionowej rotacji głowicy - pole widzenia 360° Kamera YI Dome 1080p ma pole widzenia 360°, co składa się na funkcjonalny brak martwych punktów. Automatyczny powrót do pozycji ''Auto-masking'' (obiektyw zakrywa się) przekłada się na dodatkowe uczucie bezpieczeństwa i świadomość, iż kamera ''nie patrzy'' gdy tego nie chcesz.

ulepszona jakość 1080p Full HD Obraz w wysokiej jakości jest kluczowy w dziedzinie monitoringu. W rozdzielczości 1080p i dwoma milionami pikseli możesz przybliżać obraz prostym dotknięciem (maksymalnie 4x) i zobaczyć nawet najmniejsze szczegóły.

Konfiguruj i zerkaj co się dzieje w aplikacji YI Home Nasz intuicyjny system nawigacji umożliwia całkowitą kontrolę tego, co się dzieje w Twoim domu, biurze czy garażu. Nieważne gdzie jesteś, starczy włączyć aplikację by móc spać spokojnie.

Czuły algorytm wykrywania ruchu zadba o bezpieczeństwo w chwili wykrycia ruchu przez kamerę YI Dome 1080p zostanie wysłane powiadomienie na Twój smartfon. Nikt nie przejdzie niezauważony w Twoim domu pod Twoją nieobecność.

Śledzenie ruchu, podążające za obiektem progresywne algorytmy wykrywają poruszające się obiekty i samoczynnie śledzą ich trajektorię ruchu. Głowica kamery obraca się podążając za obiektem, dzięki czemu obiekt nigdy nie wyjdzie za kadr.

Wykrywanie płaczu dziecka innowacyjna identyfikacja dźwięków pozwala wykryć płacz Twojego dziecka. Kamera YI Dome 1080p poinformuje Cię, gdy Twoim pociechom coś się dzieje. Kilka opcji konstrukcji Kamerę YI Dome 1080p możesz zamotować w dowolny sposób — postawić na biurku, powiesić na ścianie albo na suficie.

Szerokokątny obiektyw 112° i wbudowana korekcja aberracji obiektywu Pożegnaj się ze zniekształconymi obrazami. Korekcja aberracji obiektywu czyni obrazy szerokokątne bardziej naturalne....

Podobne produkty w kategorii Kamery internetowe