Logitech meetup 960-001102 (5099206072060)

chwilowy brak towaru

  • Producent: Logitech
  • Kategoria: Kamery internetowe

perfekcyjnA DO znikomyCH POMIESZCZEŃ
MeetUp to progresywna kamera konferencyjna producenta Logitech przeznaczona do niedużych pomieszczeń konferencyjnych. Koniec tłoczenia się wokół laptopa. Kamera ta ma wyjątkowo obfite pole widzenia 120° i obiektyw z funkcją przesuwania i pochylania. Dzięki temu każda osoba przy stole jest wyraźnie widoczna. Zintegrowana obsługa dźwięku jest zoptymalizowana pod kątem akustyki w niewiele znaczących pomieszczeniach, dzięki czemu wszystkich uczestników można nie tylko należycie zobaczyć, ale także usłyszeć.

WIDZENIA w sytuacji OGRANICZONYCH PRZESTRZENI
Kamera Logitech MeetUp wprowadza wysoką jakość obrazu do śladowych pomieszczeń konferencyjnych. 120-stopniowe pole widzenia prosto dostosowuje się do ciasnych pomieszczeń, w których ludzie siedzą po obu stronach kamery. Czujnik o niezwykle wysokiej rozdzielczości 4K i obiektyw firmy Logitech zapewniają wyjątkowo ostry obraz, a elementy sterujące przesuwaniem, przechylaniem i powiększaniem pozwalają skupić się na prezenterach i ich pomocach wizualnych.

USŁYSZ I UWIERZ
Zintegrowana obsługa dźwięku w kamerze MeetUp jest zoptymalizowana pod kątem akustyki w śladowych pomieszczeniach, zapewniając perfekcyjną jakość dźwięku. Trzy mikrofony z technologią formowania wiązki i dostrojony głośnik sprawiają, iż spotkania brzmią poprawnie, jak wyglądają.zwiększyć zasięg dźwięku do 4,2 m, można dodać mikrofony powiększające do kamery MeetUp.

ŁATWA INSTALACJA rodzaju PLUG & PLAY
Wejdź do nieznacznego pomieszczenia i natychmiast rozpocznij współpracę video. Kamerę MeetUp starczy podłączyć do portu USB i od razu działa. Możesz wykorzystać dowolnej aplikacji do obsługi videokonferencji i usługi w chmurze łącznie z już używanym przez Ciebie oprogramowaniem.

dostosowanA DO SPOSOBU PROWADZENIA SPOTKAŃ

nieduże pomieszczenia konferencyjne cieszą się coraz pokaźniejszą popularnością, a kamera MeetUp spełnia związane z nimi wymogi. Kamera proponuje nieprzeciętną rozdzielczość, balans odcieni i poziom szczegółowości w ciasnych miejscach. Dzięki załączonemu wieszakowi ściennemu i kompaktowej konstrukcji, która minimalizuje liczba kabli, kamera MeetUp nadzwyczajnie sprawdza się w niewielkich pomieszczeniach.

dopełniające AKCESORIA rozszerzAJĄ WYGODĘ KORZYSTANIA

Nasza bezpłatna aplikacja przenośna (dostępna w sklepach Google Play i iTunes) przekształca Twojego smartfona lub tablet w pilota do kamery MeetUp. Przystępne są także akcesoria marki Logitech, takie jak mikrofon rozszerzający i uchwyt do konstrukcji na telewizorze, w wersjach dobranych do najróżniejszych wielkości pomieszczeń i konfiguracji. W razie zapotrzebowania można także zamówić części zamienne gwarantujące produktywne działanie systemu.Akcesoria w komplecie: - Kamera MeetUp ConferenceCam- Pilot- kabel USB: 5 m (16 ft)- Zasilacz- Wieszak ścienny i osprzęt do konstrukcji na ścianie- Dokumentacja
EAN: 5099206072060
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: 960-001102
liczba klatek na sekundę: 30
Pozostałe parametry: - szczególnie znaczne pole widzenia 120 stopni- komplet głośnomówiący z 3 mikrofonami- Obsługa opcjonalnego mikrofonu rozszerzającego- typu wszystko w jednym- Mechaniczne przesuwanie/przechylanie- Obiektyw producenta Logitech- 3 ustawienia wstępne kamery- Bezprzewodowa technika Bluetooth- Radiowy pilot zdalnego sterowania- sporo opcji montażu, na przykład na stole lub wieszaku ściennym oraz przystępny opcjonalny uchwyt do konstrukcji na telewizorze
Waga: 1.04 kg
wymiary: 104 × 400 × 85 mm

Podobne produkty w kategorii Kamery internetowe